به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، محمود پیشگاه هادیان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت:با  […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، محمود پیشگاه هادیان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت:با  درایت کادر مدیریتی و فنی تمرینات تیم ملوان با نظم بسیار عالی و با حضور تمامی بازیکنان پیگیری می شود و خوشبختانه در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نظرمان را جذب کرده ایم و تا پایان فصل نقل و انتقالات  نیز با نظر کادر فنی بازیکنان مورد نیازمان را جذب خواهیم کرد .

 

 

پیشگاه هادیان در مورد جدایی دو بازیکن از باشگاه ملوان و پیوستن به باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت :آقایان شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت الله بازیکنانی هستند که  در تیمهای پایه باشگاه ملوان پرورش یافته اند و با باشگاه ملوان قرارداد دوساله دارند و قراردادشان در فدراسیون فوتبال به ثبت رسیده است  و باشگاه ملوان تحت هیچ شرایطی با جدایی این بازیکنان موافقت نکرده و نخواهد نمود.

 

 

اما متاسفانه یک دلال شناخته شده که این روز ها سخت به دنبال برهم زدن آرامش تیم است ، بازیکنان تیم را به بهانه امتحانات دانشگاه از اردوی تیم ملی خارج نموده و با خود به تبریز برده است ، که این برای ما جای سوال دارد که مدیر تیم ملی چگونه به بازیکنان ما  بدون هماهنگی با باشگاه اجازه خروج از اردوی تیم ملی را  داده است ؟

 

 

واقعا اگر در فاصله تهران تا تبریز خدای نکرده اتفاقی برای این بازیکنان رخ میداد چه کسی پاسخگوی خانواده این بازیکنان می شد ؟ آیا دلالانی که این روزها برای پر کردن جیبشان بازیکنان جوان ما را با دروغ از اردوی تیم ملی خارج می کنند می توانند مسئولیت و عواقب کارهایشان را بر عهده بگیرند ؟

 

 

پیشگاه هادیان در پایان گفت : باشگاه ملوان با ارسال نامه به سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح   و فدراسیون فوتبال   و باشگاه تراکتورسازی تبریز در حال پیگیری این موضوع می باشد و هواداران ملوان اطمینان داشته باشند که  باشگاه ملوان این موضوع را مجدانه پیگیری خواهد کرد و در صورت لزوم نام این دلال معروف را  برای روشن شدن افکار عمومی منتشر خواهیم نمود تا مردم انزلی و هواداران فهیم ملوان این دلال برجسته را به خوبی بشناسند .

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی