شش سال از حضور ملوان کلاب در بین هواداران میگذرد . از روز اول که این سایت بعنوان پایگاه مستقل […]

شش سال از حضور ملوان کلاب در بین هواداران میگذرد . از روز اول که این سایت بعنوان پایگاه مستقل هواداری شروع به کار کرد تا امروز همیشه سعی بر آن داشتیم که اتفاقات ، نظرات و تحلیل ها را اگر حاوی دشنام و توهینی نبودند بدون کم و کاست و بدون تغییر محتوا در اختیار هواداران قرار دهیم .


 

شعاری داریم که همیشه بدان پایبند بوده ایم و همه تلاشمان بر این استوار بوده که تا حد توانمان « هوای تیم را داشته باشیم » و اغراق نیست اگر بگوییم به گواه مراجعه کنندگانمان و نظرسنجی هایی که هر ساله برگزار کرده ایم بخش بزرگی از این شعار را برآورده کرده ایم . هیچگاه زیر بیرق کسی نرفتیم و با وجود مشکلات اقتصادی کنونی جامعه دست نیاز به سوی هیچ احدی دراز نکرده ایم که استقلال ما نشانه ای است از این استغناء ! و مطمئناً مادامی که این سایت به حیات خود ادامه دهد همین رویه و همین نگاه را حفظ خواهد کرد و آزاد از هرچه رنگ تعلق پذیرد به تلاش برای در کنار هوادار بودن ادامه خواهد داد .

 

هر چند که برای ما روسفیدی نزد پروردگار و کسب رضایت هوادار در سایه التزام به قانون در اولویت است و برای خوش آمد هیچ کسی قدم از قدم برنداشته و به دنبال تائید برخی دوستان نبوده ایم اما اینکه اسم سایت توسط دوستانی که هنوز برادری شان ثابت نشده جزو بدها محسوب میشود جای سوال دارد ! امروز بدین نتیجه رسیده ایم که شاید ما در طول این سالها راه اشتباهی را رفته ایم . شاید اساساً نگاه ما به مقوله علاقمندی به تیم و فعالیت در راستای جلب نظر هواداران اشتباه بزرگی بوده که متاسفانه آنرا مرتکب شده ایم و یقیناً اشکال ما این بوده که این همه مدت بدون چشمداشتی در سرما و گرما برای کسب خبر اختصاصی وقت گذاشته ایم . شاید اشتباه کرده ایم که همیشه اولین گزارش تصویری و خبری از هر اتفاق مورد توجه هوادار را تهیه کردیم . حتما اشتباه ما بوده است که سعی کردیم حتی در بازیهای بیرون از خانه نیز پوشش تصویری داشته باشیم تا هوادار از چند و چون حواشی بازی خبر داشته باشد قطعا خطای ما این بوده که این سالها سعی کردیم برای سهولت هواداران در اعزام آنها به سفرهای بازیهای بیرون از خانه که سراسر مسئولیت و استرس بود اقدام کنیم . این ضعف ما بوده که در مراسم مختلف پیش قدم بوده ایم و شاید این گناه ما بوده که دوست داشتیم منصفانه نقد کنیم و بدون رعایت مصالح افراد فقط به نام تیم و منفعت آن فکر کنیم . اشتباه کرده ایم که در همه این سالها مثل خیلی ها مجیز نگفتیم و زیر عَلَم کسی سینه نزدیم . اینها اشتباهات ما بودند و ما به خاطر همه این سهل انگاری ها از همه هواداران عذرخواهی میکنیم چرا که اکنون متوجه شده ایم تمام کاستی های تیم به خاطر فعالیت های ما بوده و اگر ما نبودیم حداقل موفقیت ما در حد نیوکسل و اَرسنال بود ! حتماً ما مقصر بودیم و مغرضانه قلم زده ایم و خصمانه قدم برداشته ایم و دل هوادار وغیر هوادار را شکسته ایم ! شاید به سمتی غش کرده بودیم و به قول دوستان با یک پرس چلوکباب در خدمت افراد خاصی بوده ایم و خودمان خبر نداشتیم ! شاید آن مدیر مسئولی که معتقد بود ما هزینه هر حمایت و تخریبی را از طرف معامله خود میگیریم حقیقت را گفته بود و ما بی خبر بودیم ! شاید اصلا ما هوادار نبودیم و از هر کاری برای ضربه به تیم فروگذار نکرده بودیم !

 

علی ایحال تائید کار ما نه شمایید و نه احتیاجی به تائید شما داریم . ما مزد زحماتمان را ابتدا نزد خداوند و سپس از پیامهای سراسر محبت آمیز هواداران و کاربران این سایت در طول سالهای فعالیتمان گرفته ایم . اعتراضی هم اگر بوده به دیده گذارده ایم و سعی در رفع نواقص و جلب نظر هوادار داشته ایم و همین در کنار هواداران بودن و به عشق این تیم گام برداشتن برایمان بالاترین افتخار است و مطمئناً این افتخار را با هیچ تهدیدی کنار نخواهیم گذاشت هر چند که مدتهاست با تهدید به شکایت و دادگاه و … دست و پنجه نرم میکنیم و هنوز نمیدانیم این تهدید به خاطر کدام تخریب است و چرا سایتی که بی چشمداشت و با این همه مشکل و معضل به فعالیت خود ادامه میدهد اینقدر باید تحت فشار قرار گرفته و از زمین و زمان تهدید بشنود ؟ بدانید و آگاه باشید که اینگونه رفتارها فقط و فقط انگیزه ما را افزایش میدهد و باعث میشود قوی تر از گذشته کار کنیم تا نظر آن دسته از « هواداران » عزیزی که بر کار سایت نقد دارند جلب شده و کاستی ها به حداقل برسد زیرا ما نه خود را عاری از اشتباه تصور کرده و نه دیگران را فاقد صلاحیت نقد میدانیم . عزممان جزم است و گاممان استوار چرا که به کاری که میکنیم ایمان داریم و اینگونه هجمه های زودگذر در اراده ما خللی وارد نخواهد کرد . مطئناً گذر زمان نشان خواهد داد ایراد کار کجاست !!

 

آسمان بار امانت نتوانست کشید

قرعه کار به نام منِ “دیوانه” زدند

جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه

چون ندیدند حقیقیت ره “افسانه” زدند

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net