حقوق کارلوس کی روش یک میلیون و دویست و پنجاه هزار پوند از فدراسیون فوتبال ایران حقوق می گیرد که […]

حقوق کارلوس کی روش یک میلیون و دویست و پنجاه هزار پوند از فدراسیون فوتبال ایران حقوق می گیرد که با قیمت فعلی پوند – ۵۴۹۱ تومان – دریافتی کی روش از فدراسیون فوتبال ایران بیشتر از ۱۳ میلیارد تومان بوده.

 

 

 

 

آی اسپورت – اینکه رئیس فدراسیون فوتبال ایران و همچنین رسانه های افریقایی تاکید زیادی روی گران بودن کارلوس کی روش دارند بی دلیل نیست چرا که سرمربی تیم ملی ایران سیزدهمین مربی گرانقیمت حاضر در جام جهانی محسوب می شود.

 

به نوشته روزنامه دیلی میل انگلیس، فابیو کاپلو سرمربی تیم ملی روسیه، روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلیس و چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا سه مرابی گرانقیمت حاضر در جام جهانی هستند.

 

در فهرستی که دیلی میل از قیمت مربیان حاضر در برزیل منتشر کرده، حقوق کارلوس کی روش  یک میلیون و دویست و پنجاه هزار پوند از فدراسیون فوتبال ایران حقوق می گیرد که با قیمت فعلی پوند – ۵۴۹۱ تومان – دریافتی کی روش از فدراسیون فوتبال ایران بیشتر از ۱۳ میلیارد تومان بوده.

 

در این فهرست، حقوق سرمربی آرژانتین ۴۸۷ هزار پوند، حقوق سرمربی نیجریه ۲۳۳ هزار پوند و دریافتی سرمربی بوسنی ۲۱۰ هزار پوند قید شده است که بدین ترتیب ایران از حیث پولی که به سرمربی اش می دهد، صدرنشین گروه F است.