توماس هسلر گفت که هدف تیم فوتبال پدیده شاندیز در فصل آینده لیک برتر کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است. […]

توماس هسلر گفت که هدف تیم فوتبال پدیده شاندیز در فصل آینده لیک برتر کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس هسلر، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال آلمان که اخیراً به تیم پدیده شاندیز مشهد پیوسته در این باره به روزنامه «TZ» آلمان گفت: با من تماس گرفته و خواسته شد که اگر علاقه دارم به ایران بروم و با این تیم همکاری کنم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. آژانس من با مسئولان این باشگاه ایرانی تماس گرفت و به مشهد پرواز کردیم.

 

وی اظهار داشت: چیزی که در آنجا دیدیم غافلگیرمان کرد. پس از یک جلسه طولانی بین طرفین برای این چالش جدید به توافق رسیدیم. به نظرم همکاری با پدیده کار خیلی جالبی است ولی باید بگویم که من در این تیم ایرانی سرمربی نیستم و به عنوان مدیر ورزشی فعالیت خواهم کرد.

 

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال آلمان افزود: هفته آینده به ایران سفر خواهم کرد و بلافاصله تمرینات تیم را هم شروع خواهیم کرد. بیشتر زمانم را در کنار تیم پدیده خواهم بود چون می‌خواهم این تیم را بشناسم. به نظرم در رسانه‌های غربی بیش از حد روی ایران تبلیغات منفی شده اما مشهد شهری مدرن با جمعیت جوان است. البته که شرایط در اروپا متفاوت است ولی گاهی اوقات لازم است تا شما فرهنگی جدیدی را بیاموزید و من هم علاقمند به این موضوع هستم.

 

هسلر ۴۸ ساله تصریح کرد: پدیده مشهد فصل اخیر به لیگ برتر ۱۶ تیمی ایران صعود کرده است. ما تیم جوانی را در اختیار داریم ولی تلاش می‌کنیم تا جواز حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاوریم. پدیده می‌تواند برای قرار گرفتن در جمع پنج تیم بالای جدول رقابت کند. همکاری با پدیده کار جالبی است.