پایگاه اینترنتی “WINNERSPORT” علیرضا جهانبخش، مارکوس روخو، اوگنی اونازی و سئاد کولاسیناچ را چهار پدیده گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ […]

پایگاه اینترنتی “WINNERSPORT” علیرضا جهانبخش، مارکوس روخو، اوگنی اونازی و سئاد کولاسیناچ را چهار پدیده گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل معرفی کرد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جام جهانی برزیل چهار روز دیگر با دیدار میزبان و کرواسی در شهر سائوپائولو آغاز می‌شود.

 

پایگاه اینترنتی “WINNERSPORT” در گزارشی پدیده‌های جوان گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ را معرفی کرد که در آن نام “علیرضا جهانبخش” مهاجم ایرانی نایمخن نیز به چشم می‌خورد.

 

* “علیرضا جهانبخش”:

 

– سن : ۲۰ سال

 

– باشگاه : نایمخن هلند

 

– پست: ها‌فبک

 

– بازی ملی: شش بازی

 

– گل ملی: یک گل

 

“علیرضا جهانبخش” یکی از جوان‌ترین بازیکنان چند سال اخیر فوتبال ایران است که توانسته فرصت حضور در جام جهانی را به دست آورد.

 

بازیکن ۲۰ ساله تیم نایمخن این فصل توانست بازی‌های خوبی از خود در لیگ هلند نشان دهد. عملکردی که از چشم کارلوس کی‌روش دور نماند و باعث شد تا او به تیم ملی ایران دعوت شود.

 

جهانبخش ها‌فبک سرعتی که شم بالای گلزنی دارد و می‌تواند جور تیم گل نزن ایران را در جام جهانی بکشد. البته به نظر می‌رسد حضور در ترکیب تیم ملی ایران برای “علیرضا جهانبخش” سخت باشد، چرا که در پست او اشکان دژاگه بازی می‌کند. مگر این که کی‌روش بخواهد از این جوان ایرانی در جایی دیگر استفاده کند.

 

مارکوس روخو از آرژانتین، اوگنی اونازی از نیجریه و سئاد کولاسیناچ از بوسنی و هرزگوین دیگر پدیده‌های جوان گروه F جام جهانی معرفی شدند.

 

تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۶ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برابر نیجریه به میدان خواهد رفت.