سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با کمک بازیکنان با تجربه نسل جدیدی به فوتبال ایران معرفی خواهیم کرد.   […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: با کمک بازیکنان با تجربه نسل جدیدی به فوتبال ایران معرفی خواهیم کرد.

 

نصرت ایراندوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم ملوان، گفت: تمرینات تیم ما در حال پیگیری است و به دنبال جذب بازیکنان مدنظر هم هستیم. تاکنون مدیریت و مالک باشگاه در راستای اهداف ما حرکت کرده‌اند و بازیکنانی که خواسته‌ایم را جذب کرده‌اند.

 

سرمربی ملوان در مورد وضعیت محمد غلامی، گفت: غلامی تمایل نشان داده که به ملوان بیاید و من خودم با او صحبت کرده‌ام و او باید در این هفته تصمیم نهایی را بگیرد.

 

ایراندوست در مورد شایعه مذاکره با مهرداد اولادی، گفت: در جریان این مسئله نیستم اما با غلامی مذاکره‌ کرده‌ایم و خودم با او صحبت کردم.

 

ایراندوست در مورد برگزاری اردو در کازان روسیه، تاکید کرد: از باشگاه درخواست کرده‌ایم که در صورت امکان یک اردوی آماده سازی در کازان روسیه برگزار کنیم. اگر شرایط برگزاری این اردو فراهم نشد در آنصورت شاید در داخل کشور اردو بزنیم.

 

سرمربی ملوان در مورد حمایت بازیکنان تیم از او و اینکه از هواداران خواسته‌اند با اسکوچیچ مقایسه نشود،گفت: من کارم را انجام می‌دهم و تمام تلاشم را می‌کنم که ملوان را به گونه‌ای برای لیگ برتر آماده کنم که هواداران و مالک باشگاه راضی باشند. تمام هدف من و همکارانم در ملوان موفقیت تیم است.

 

ایراندوست در مورد حضور دخترش در یک باشگاه اروپایی برای مربیگری گفت: او در حال حاضر مشغول انجام کارهای سفرش برای حضور در جام جهانی برزیل است و فکر می‌کنم بعد از آن وضعیت مربیگری‌اش هم در اروپا مشخص شود.

 

سرمربی ملوان در مورد جذب بازیکنان جوان، تصریح کرد: من ۶ بازیکن جوان زیر ۲۱ و ۲۲ سال برای ملوان گرفته‌ام و اکنون بازیکنان با تجربه ملوان باید به آنها کمک کنند تا آنها شکل بگیرند. من با مازیار زارع، جلال رافخایی و سعید یوسف‌زاده هم در رابطه با این جوانان صحبت کرده‌ام و از آنها خواسته‌ام که به این بازیکنان جوان کمک کنند تا نسل جدیدی را به فوبتال ایران معرفی کنیم.

 

ایراندوست در مورد مصدومیت جلال رافخایی گفت: او ۱۰ روز در تهران مشغول مداوای پایش بود و روز گذشته نیز پزشک تیم از او تستی گرفت که هم خودش و هم پزشک تیم از نتیجه آن راضی بودند. به من گفتند که حداکثر تا ۲۰ روز دیگر رافخایی آماده حضور در میدان می‌شود اما به خود رافخایی هم گفتم که عجله‌ای برای بازگشت او ندارم و حتی اگر مدت درمانش یک ماه و نیم هم طول بکشد اشکالی ندارد زیرا یک رافخایی آماده در لیگ چهاردهم می‌تواند به ملوان خیلی کمک کند.

 

منبع : فارس