تیم ملی ایران بعد از ظهر روز گذشته (جمعه) سومین جلسه تمرینی خود را در کمپ خوآکیم گرآوا شهر سائوپائولو […]

تیم ملی ایران بعد از ظهر روز گذشته (جمعه) سومین جلسه تمرینی خود را در کمپ خوآکیم گرآوا شهر سائوپائولو انجام داد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بارش شدید باران که روز گذشته شهر سائوپائولو را در بر گرفت، باعث نشد که کارلوس کی‌روش برنامه تمرینی تیم ملی ایران را عوض کند.

 

بازیکنان تیم ملی ایران پس از آن که صبح را در سالن تمرین کردند به دستور کی‌روش به کار با توپ و انجام بازی گروهی مشغول شدند.

 

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به خبرنگاران فیفا و همچنین سایر خبرنگاران حاضر در کمپ تیم ملی ایران اجازه داده پانزده دقیقه‌ نخست در محل کم حضور داشته باشند و سپس تمرین ایران پشت درهای بسته ادامه یافت.

 

برونو مازیوتی، فیزیوتراپیست باشگاه “کورینتیانس” که به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه شده است، دقایقی با کارلوس کی‌روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به صورت خصوصی به گفت‌وگو پرداخت.

 

بازیکنان تیم ملی ایران ابتدا به انجام نرمش و گرم کردن خود پرداختند و سپس به انجام پاس‌کاری‌ با یکدیگر مشغول شدند. سپس روی به تمرین توپ‌های هوایی آوردند.

 

دنیل داوری، علیرضا حقیقی و رحمان احمدی به همراه دن گاسپار در گوشه‌ای از کمپ به صورت اختصاصی به تمرین پرداختند.

 

هاشم بیک زاده که در بازی دوستانه با مونته‌نگرو مصدوم شد، روند بهبودی خوبی را پشت سر گذاشته و می‌تواند در دیدار با ترینیداد و توباگو که فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود، در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود.

 

تیم ملی ترینیداد و توباگو که هفته‌ گذشته با سه گل برابر آرژانتین شکست خورد، روز گذشته وارد کمپ “کورینتیانس” شهر سائوپائولو شد و نخستین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد.

 

تمرینات این تیم طی دو نوبت در حالی در برزیل پیگیری می‌شود که امروز برخی رسانه‌ها اخباری مبنی بر مصدومیت نسبتاً شدید سیدجلال حسینی، مدافع تیم ملی منتشر کرده و حتی احتمال از دست دادن دیدار با نیجریه نیز برای این مدافع باسابقه تیم ملی مطرح شد.

 

با این حال از اردوی تیم ملی خبر می‌رسد که حسینی با رفع آسیب دیدگی‌اش از ناحیه مچ پا در تمرینات صبح امروز تیم ملی شرکت کرده و حتی پا به توپ هم شده است.

 

با برطرف شدن مشکل حسینی، این بازیکن در صورت صلاحدید کی‌روش می‌تواند در دیدار تدارکاتی فردا شب تیم ملی مقابل ترینیداد و توباگو، تیم کشورمان را همراهی کند.