در آستانه رقابتهای جام جهانی فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد کریس رونالدو بهترین بازیکن جهان در سال گذشته از مصدومیت […]

در آستانه رقابتهای جام جهانی فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد کریس رونالدو بهترین بازیکن جهان در سال گذشته از مصدومیت تاندون پای چپ رنج می برد.

 

 

 

با وجود این مصدومیت رونالدو تمرینات خود را با آنتونیو گاسپار یکی از مربیان پرتغال به صورت اختصاصی آغاز کرده کمی کار با توپ را هم انجام می دهد.

 

باشگاه رئال مادرید اعلام کرده نگران این است که رونالدو در جریان رقابتهای جام جهانی دچار مصدومیت جدی شود. رونالدو در اواخر فصل گذشته با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد و کمتر در ترکیب رئال به میدان می رفت.

 

پرتغال در گروه G جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باید با تیم‌های آلمان، غنا و آمریکا رقابت کند. این در حالی است که وضعیت کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن پرتغال برای حضور در جام جهانی مشخص نیست و این بازیکن با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند.

 

جادوگر غنایی در گفتگو با رسانه‌های این کشور درباره مصدومیت کریستیانو رونالدو گفت: من می‌دانم دلیل مصدومیت او چیست. من باعث شدم تا او مصدوم شود تا یا جام جهانی را از دست بدهد یا به دیدار با غنا نرسد.

 

او ادامه داد: من درباره او خیلی جدی هستم. هفته پیش به دنبال چهار سگ بودم تا از آنها بتوانم یک روح پلید برای مصدوم کردن رونالدو استفاده کند. مطمئن هستم کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید. دلیل مصدومیت او مشخص نیست و من مطمئن هستم کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید.