سرمربی آتزوری فهرست نهایی ملی‌پوشان ایتالیا برای حضور در بیستمین دوره از رقابت‌های جام جهانی را اعلام کرد.     […]

سرمربی آتزوری فهرست نهایی ملی‌پوشان ایتالیا برای حضور در بیستمین دوره از رقابت‌های جام جهانی را اعلام کرد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چزاره پراندلی اسامی ۲۳ بازیکن خود را که یک هفته دیگر همراه با او برزیل سفر می‌کنند مشخص کرد که در این فهرست نسبت به فهرست اولیه تغییرات غیرمنتظره‌ای رخ داده است.

 

پراندلی جوزپه روسی، مهاجم تیم فیورنتینا را کنار گذاشته است و ترجیح داده به جای او لورنزو اینسینیه، مهاجم تیم ناپولی را با خود به برزیل ببرد. پراندلی همچنین روی نام بازیکن جوان و با استعدادی مانند ماتیا دسترو، هافبک هجومی تیم رم خط کشیده است اما بازیکن کهنه‌کار و پا به سن گذاشته‌ای مانند آنتونیو کاسانو را در فهرست تیمش حفظ کرده است.

 

در خط دفاع در حالی که بازیکنانی مانند مانوئل پاسکوال، کریستین ماجو و آندره‌آ رانوکیا حذف شده‌اند، متئو دارمیان، مدافع تیم تورینو که مشخص بود با عملکرد خوب خود دربازی دوستانه برابر ایرلند، پراندلی را تحت تأثیر قرار داده است، در فهرست نهایی قرار گرفته است. در این میان اما رانوکیا تا آخرین روز در اردوی ایتالیا خواهد ماند و نقش بازیکن ذخیره را ایفا می‌کند.

 

در مورد خط میانی هم مارکو وراتی یکی از بازیکنان فهرست نهایی است که حتی حضورش در فهرست اولیه هم با حرف و حدیث‌هایی همراه بود. البته در حقیقت مصدومیت ریکاردو مونتولیوو، هافبک میلان در بازی برابر ایرلند پراندلی را مجبور کرد که وراتی را در جمع شاگردانش قرار دهد. آلبرتو آکوییلانی یکی دیگر از ۲۳ بازیکن نهایی آتزوری است و این در حالی است که او در بازی شنبه شب برابر ایرلند از ناحیه سر آسیبی جدی دید و به بیمارستان منتقل شد.

 

فهرست نهایی بازیکنان ایتالیا به شرح زیر است:

 

دروازه‌بان‌ها: بوفون (یوونتوس)، پرین (جنوا) و سیریگو (پاری‌سن‌ژرمن)

 

مدافعان: آباته (میلان)، بارزاگلی، بونوچی و کیه‌لینی (هرسه از یوونتوس)، دارمیان (تورینو)، دی‌شیلیو (میلان) و پالتا (پارما)

 

هافبک‌ها: آکوییلانی (فیورنتینا)، کاندروا (لاتزیو)، دروسی (رم)، مارکیزیو و پیرلو (یوونتوس)، تیاگو موتا و وراتی (پاری‌سن‌ژرمن) و پارولو (پارما)

 

مهاجمان: بالوتلی (میلان)، کاسانو (پارما)، ایموبیله و چرچی (تورینو) و اینسینیه (ناپولی)

 

تیم ملی ایتالیا که در جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم‌های ملی انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است،‌ چهارشنبه هفته جاری در آخرین بازی تدارکاتی خود در خانه پیش از سفر به برزیل به مصاف لوکزامبورگ می‌رود.