مارسل اشملتزر بزرگترین غایب تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد بود.         به گزارش […]

مارسل اشملتزر بزرگترین غایب تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد بود.

 

 

 

 

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری گل در گزارشی با اشاره به اعلام اسامی دعوت شدگان به تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴، آورده است:مدافع دورتموند که از کشیدگی کشاله و مصدومیت زانو رنج می برد در دیدار دوستانه آلمان مقابل کامرون هم درترکیب قرار نگرفته بود.

 

اشملتزر که دراین مدت نتوانست لوو را متقاعد کند در کنار بازیکنانی چون کوین فولاند و شکودران مصطفی از لیست نهایی جام جهانی خط خورد.

 

لوو دراین باره به خبرنگاران گفت که سطح بازیکنانش باعث افتخار من است.

 

سرمربی تیم ملی آلمان افزود: همه بازیکنان از لحاظ فردی در سطح فوق العاده ای هستند و تصمیم به کنار گذاشتن این سه بازیکن خیلی سخت بود.

 

وی در این خصوص ادامه داد: شکودران،کیووین و مارسلˈ خیلی ناراحتند و من به آنها حق می دهم، من وهانس فیلیکس شخصا با بازیکنان صحبت کردیم و به آنها گفتیم که هر سه شانس بازی کردن در تورنمنت های بزرگ آلمان را خواهند داشت.

 

ترکیب تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ بزریل به شرح زیر است:

 

دروازبان ها:مانوئل نویر(بایرن مونیخ)،رومن وایدنفلر(دورتموند)رون-رابرت زیلر(هانوفر)

 

مدافعان: ژروم بواتنگ،فیلیپ لام(بایرن مونیخ)،اریک دورم،کیوین گروس کروتز، متس هوملس(دورتموند)،بندیکت هودس(شالکه)،پرمرته ساکر(آرسنال)

 

هافبک ها:یولیان دراکسلر(شالکه)،ماتیاس گینتر(فرایبورگ)،ماریو گوتزه،تونی کروس،باستین شواین اشتایگر(بایرن مونیخ)کریستوف کارمر(بوروسیا مونشن گلادباخ)،سامی خدیرا(رئال مادرید)،مسعوت اوزیل(آرسنال)،آندره شورله(چلسی)

 

مهاجمان:میروسلاو کلوزه(لاتزیو)،توماس مولر(بایرن مونیخ)،لوکاس پودولسکی(آرسنال).

 

تیم ملی فوتبال آلمان در گروه G با غنا، آمریکا و پرتغال همگروه شده است.