هفته ی بیستم نهمین دوره ی لیگ برتر فوتسال بانوان ایران امروز دوشنبه با برگزاری دیدار دو تیم هیئت فوتبال […]

هفته ی بیستم نهمین دوره ی لیگ برتر فوتسال بانوان ایران امروز دوشنبه با برگزاری دیدار دو تیم هیئت فوتبال گیلان (داماش سابق) و پرسپولیس تهران پیگیری شد که طی آن تیم پایتخت با نتیجه ی پر گل ۱۵-۳ میزبانش را در هم کوبید.

 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان انزلی “ملوان کلاب” از نکات حاشیه ای قابل ذکر این دیدار حضور آقایان تصویر بردار در سالن محل برگزاری این دیدار بود.

 

در حالی که خانم واحدی نماینده ی هیئت فوتبال استان گیلان هم به عنوان ناظر در این دیدار حضور داشت، تصوبرداران آقا بدون وجود هیچ مشکلی در سالن سرپوشیده ی این بازی حاضر شدند و به پوشش تصویری این دیدار پرداختند.

 

این در حالی است که چند ماه پیش در جریان برگزاری لیگ برتر فوتبال بانوان ایران ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمامی دیدارهای خانگی خود برای تهیه ی عکس و فیلم از جریان بازی با برخورد نماینده ی هیئت فوتبال و شخصِ خانم واحدی روبرو می شد.

 

چنان که ایشان حتی مانع تصویربرداری مدیر رسانه ایِ “خانمِ” تیم بانوان ملوان که مجوز رسمی تصوبرداری هم داشتند می شد.

 

البته بی شک این دستور از هیئت فوتبال استان صادر شده است و نمایندگان آن چاره ای جز اجرای دستور ندارند ! یک جا اجازه ی تصویربرداری حتی از یک خانم گرفته می شود و اجازه ی عبور مردان از شعاع چند کیلومتری استادیوم ممنوع می شود و وقتی میپرسیم چرا اینگونه است می گویند هیئت فوتبال دستور داده در گیلان بازیهای بانوان اینگونه باشد ! اما ۴۰ کیلومتر آنورتر را خودتان مشاهده کنید بهتر است ! سیاست دو گانه و متناقض هیئت فوتبال گیلان در برابر تیم های بانوان فوتبال و فوتسال انزلی و رشت جای بسی تامل دارد.

 

در زیر تصاویری از حضور آقایان تصویربردار در دیدار هیئت فوتبال رشت-پرسپولیس تهران که توسط تماشاگران این دیدار تهیه شده است را مشاهده می کنید:

 

1.jpg

 

 

 

2.jpg

 

3.jpg

 

 

(ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net)