نام مهاجم تیم فوتبال لیورپول در فهرست ۲۳ نفره تیم تحت هدایت اسکار تابارس برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ […]

نام مهاجم تیم فوتبال لیورپول در فهرست ۲۳ نفره تیم تحت هدایت اسکار تابارس برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ قرار گرفت.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود نگرانی‌هایی که در خصوص ناآمادگی لوئیز سوارز، برترین گلزن لیگ برتر انگلیس و برنده کفش طلای اروپا در فصل گذشته وجود داشت، اسکار تاباراس، سرمربی تیم ملی اروگوئه نام مهاجم لیورپول را در فهرست ۲۳ نفره تیم ملی اروگوئه برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل قرار داد.

 

تاباراس ساعاتی پس از اولین بازی تدارکاتی تیمش برابر ایرلند شمالی که با نتیجه یک بر صفر به سود اروگوئه به پایان رسید، فهرست ۲۳ نفره بازیکنانش را اعلام کرد. سوارز جزو بازیکنانی است که با وجود غیبت در این بازی و با وجود عمل جراحی که اخیراً روی زانوی وی انجام شده در فهرست نهایی ملی‌پوشان اروگوئه قرار گرفته است.

 

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که پزشک تیم ملی اروگوئه ادعا کرده سوارز برای اولین بازی این تیم در جام جهانی که ۲۴ خرداد برابر کاستاریکا است، آماده خواهد بود.

 

تابارس بازیکنانی همچون آلخاندرو سیلوا، مدافع تیم لانوس آرژانتین و سباستین اگورن، هافبک کهنه‌کار تیم پالمیراس برزیل را از فهرست اولیه و ۳۰ نفره تیمش کنار گذاشت. اگورن، یکی از ۸ بازیکنی است که در جام جهانی ۲۰۱۰ برای تیم ملی اروگوئه به میدان رفت اما هیچ کدام در این دوره از جام جهانی حضور ندارند.

 

فهرست ۲۳ نفره تیم ملی اروگوئه به شرح زیر است:

 

دروازه‌بانان

فرناندو موسلرا (گالاتاسرای)، مارتین سیلوا(واسکوداگاما) و رودریگو مونوس(لیبرتاد)

 

 

مدافعان

ماکسیمیلیانو پریرا (بنفیکا)، دیه‌گو لوگانو(وست برومویچ)، دیه‌گو گودین، خوسه ماریا خیمنس (هر دو از اتلتیکومادرید)، سباستین کواتس(لیورپول)، مارتین کاسرس(اروگوئه) و خورخه فوسیله(پورتو)

 

 

هافبک‌ها

آلوارو گونسالس(لاتزیو)، آلوارو پریرا(سائوپائولو)،والتر گارگانو(پارما)،اخیدیو آروالو ریوس(مورلیا)، دیه‌گو پرس(بولونیا)، کریستین رودریگس(اتلتیکومادرید)،گاستون رامیرس(ساوتهمپتون) و نیکلا لودیرو(بوتافوگو)

 

مهاجمان

لوئیس سوارز(لیورپول)، ادینسون کاوانی(پاری‌سن‌ژرمن)، آبل هرناندس(پالرمو)، دیه‌گو فولان(سرزو اوزاکا) و کریستین استوانی(اسپانیول)

 

تیم ملی اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم‌های ملی انگلیس، ایتالیا و کاستاریکا همگروه است.