به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی .باشگاه ملوان همچون سالهای گذشته ثبت نام ترم تابستانی مدارس فوتبال  در رده […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی .باشگاه ملوان همچون سالهای گذشته ثبت نام ترم تابستانی مدارس فوتبال  در رده های سنی مختلف به منظور شکوفا سازی استعدادهای ورزشی را  آغاز نمود.

 

 

 

 

این کلاسها تحت نظر مربیانی با مدرک کنفدراسیون اسیا برگزار خواهد گردید و برای آموزش فوتبال در زمین چمن طبیعی و استاندارد  دررده های سنی ۶ تا ۱۸ سال  ثبت نام می نماید.

 

همچنین این کلاسها در تمام فصول سال دایر بوده و بازیکنان نخبه به رده های سنی مختلف باشگاه ملوان جهت بازی در لیگ کشور معرفی خواهند گردید.

 

سیاست بلند مدت باشگاه ملوان این است که بازیکنان مستعد را تحت نظر مربیان طراز اول آموزش داده و برای تیمهای بزرگسالان از آنها استفاه نماید .همچنین مدارس فوتبال حرفه ای باشگاه ملوان در چند روز آینده در شهرهای چابکسر و فومن افتتاح خواهد گردید.شایان ذکر است ثبت نام و دریافت شهریه فقط از طریق دفتر باشگاه ملوان انجام می پذیرد.علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۸-۳۲۴۴۴۰۷-۰۱۸۱ تماس حاصل فرمایند.

 

آدرس باشگاه ملوان :غازیان میدان معراج جاده انزلی به رشت روبه روی وزارت امور خارجه