با انجام پیش‌بینی‌های جالبی در مورد جام جهانی مشخص شد برزیل قهرمان جهان می‌شود و انگلیس در مرحله گروهی از […]

با انجام پیش‌بینی‌های جالبی در مورد جام جهانی مشخص شد برزیل قهرمان جهان می‌شود و انگلیس در مرحله گروهی از این تورنمنت کنار می‌رود.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل تا ۱۵ روز دیگر آغاز می‌شود و بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان تیم‌های برزیل، آلمان و اسپانیا از بیشترین بخت برای فتح این رقابت‌ها برخوردارند.

 

 

بر اساس یک مدل خاص پیش‌بینی که توسط گروه سرمایه‌گذاری Goldman Sachs انجام گرفته از تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان قهرمان این دوره از جام جهانی نام برده شده است. همچنین تیم ملی انگلیس که در گروه D با اروگوئه، کاستاریکا و ایتالیا هم‌گروه است در دور اول از این رقابت‌ها حذف خواهد شد.

 

 

مدل این پیش‌بینی که بر اساس آمار تمام تیم‌های حاضر در جام جهانی و تاثیر بازیکنان این تیم‌ها طراحی شده نشان می‌دهد که برزیل با ۴۸.۵ درصد احتمال قهرمانی، از بیشترین بخت برای بالا بردن جام برخوردار است. آرژانتین هم با ۱۴.۱ درصد در رده دوم قرار گرفته و پیش‌بینی شده اسپانیا که مدافع عنوان قهرمانی به شمار می‌رود نیز در دور نیمه نهایی حذف شود. انگلیس هم با شانس قهرمانی ۱.۴ درصد از تیم‌های بزرگی است که کمترین شانس را برای فتح تورنمنت به خود اختصاص داده است.

 

 

تنها قهرمانی انگلیس در جام جهانی به سال ۱۹۶۶ بازمی‌گردد. کوین دالی در این زمینه نوشت: پس از آن قهرمانی، هواداران انگلیس ۵۰ سال است که همواره با ناکامی در عرصه رقابت‌های بین‌المللی مواجه هستند. پس از بررسی این تیم و با مشورت بسیاری از کارشناسان باز هم می‌دانیم که انگلیس در این جام نیز عملکرد بدی دارد.

 

 

در این پیش‌بینی از انگلیس به عنوان تیمی نام برده شده که در گروه D و در مرحله مقدماتی از دور رقابت‌ها کنار می‌رود و تیم‌های ایتالیا و اروگوئه به عنوان تیم‌های صعود کننده خواهند بود.