دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان، از آنجایی که در این تیم احساس راحتی می‌کرده، قراردادش را با سپیدپوشان انزلی تمدید کرده […]

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان، از آنجایی که در این تیم احساس راحتی می‌کرده، قراردادش را با سپیدپوشان انزلی تمدید کرده است.

 

ایمان صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص دلایل تمدید قراردادش با باشگاه ملوان عنوان کرد: سال گذشته توانستم در تیم ملوان موقعیت خوبی پیدا کنم و به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم این فصل هم در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم بازی کنم.

 

وی ضمن تأکید براینکه در ملوان احساس راحتی می‌کند،‌ افزود: با شرایط بدنی مناسبی که دارم و با تمریناتی که در این مدت انجام داده‌ام، می‌توانم روزبه‌روز کیفیت خود را در دروازه‌بانی افزایش دهم. می‌خواهم خود را به تیم ملی برسانم و با تجربه‌ای که در تیم‌های پایه دارم، این توانایی را در خود می‌بینم. از رده ۱۳ سال تا رده سنی امید در تیم‌های پایه حضور داشته‌ام و در جام جهانی نوجوانان هم بازی کرده‌ام.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان در خصوص وضعیت این تیم در لیگ چهاردهم، گفت: فصل قبل شرایط خوبی داشتیم که وضعیت باشگاه و پرداختی‌ها در نتیجه‌گیری‌مان بی‌تأثیر نبود. اگر این فصل هم مانند فصل گذشته چنین شرایطی در باشگاه حاکم باشد، می‌توانیم با جذب یکی دو بازیکن دیگر شرایط خوبی داشته باشیم و نتیجه بگیریم.