تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه شب در دیداری تدارکاتی مقابل مونته نگرو با وجود ارائه نمایشی برتر به تساوی صفر […]

تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه شب در دیداری تدارکاتی مقابل مونته نگرو با وجود ارائه نمایشی برتر به تساوی صفر بر صفر رسید.

 

 

 

 

به گزارش ایرنا ملی پوشان کشورمان که در اردوی اتریش خود را برای حضوری موفق در جام جهانی ۲۰۱۴ آماده می کنند امشب برابر مونته نگرو به تساوی بدون گل رضایت دادند.

 

تیم ایران نخستین دیدار تدارکاتی خود در اتریش را نیز مقابل بلاروس با همین نتیجه به پایان رسانده بود و ساعت ۱۷ روز نهم خردادماه اخرین دیدار تدارکاتی خود در این اردو را برابر آنگولا برگزار می کند.

 

رحمان احمدی ، امیر حسین صادقی ، پژمان منتظری ، سید جلال حسینی ، هاشم بیگ زاده ، آندرانیک تیموریان ، جواد نکونام ، خسرو حیدری ، اشکان دژاگه ، مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد ترکیب ابتد ایی تیم کشورمان در دیدار امشب مقابل مونته نگرو را تشکیل می دادند.

 

در دقیقه ۱۵ هاشم بیگ زاده در حالیکه برخوردی با نفرات حریف نداشت از ناحیه زانو احساس ناراحتی کرد و جای خود را به مهرداد پولادی داد همچنین در نیمه دوم مهرداد بیت آشور ، سردار آزمون ، احسان حاج صفی و احمد آل نعمه نیز به صلاحدید کارلوس کی روش فرصت بازی کردن به دست آوردند.

 

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در دیدار امشب بسیار شاداب تر از بازی گذشته نشان داده و به نظر می رسد اردوی افریقای جنوبی و همچنین اتریش اعضای این تیم را از لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط ایده آل نزدیک کرده است.

 

تیم کشورمان در این دیدار با استفاده از جناحین به دنبال رسیدن به دروازه حریف بود و دوندگی بالای مدافعان و هافبک های ایران اجازه بازی به حریف را نداد اما از سوی دیگر همچون سالهای اخیر مشکل اصلی تیم کشورمان ضعف در ایجاد موقعیت های گلزنی بود.

 

تیم فوتبال مونته نگرو تا دو سال قبل همراه با صربستان به عنوان یک کشور مشترک در مسابقات شرکت می کرد که هم اکنون به عنوان کشوری مستقل در رقابت های اروپایی به میدان می رود و در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ نیز با وجود تلاش فراوان مغلوب انگلستان شد و نتوانست راهی این مسابقات بزرگ شود.

 

مونته نگرو خود را برای حضور در رقابت های مقدماتی جام ملتهای اروپا اماده می کند که باید با حریفان مطرحی چون سوئد و اتریش مصاف دهد.