مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی با تمجید از تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید ایران فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی به نمایش می‌گذارد.   […]

مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی با تمجید از تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید ایران فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی به نمایش می‌گذارد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرژانتین یکی از هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است که در اولین دیدار خود باید با بوسنی و هرزگوین دیدار کند.

 

سرخیو آگرو مهاجم تیم ملی آرژانتین با تمجید از تیم ملی فوتبال ایران گفت: ایران تیمی است که فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی به نمایش می‌گذارد و نباید از آنها غافل شویم. بوسنی نیز مانند ایران تیم خوبی است که می‌تواند برای ما دردسر ایجاد کند. نیجریه هم قهرمان آفریقا است و آن‌ها نیز شانس زیادی برای صعود دارند.

 

مهاجم منچسترسیتی در ادامه گفت: به هیچ وجه قبول ندارم که گروه‌مان در جام جهانی آسان است. در جام جهانی هیچ بازی آسانی وجود ندارد و همه بازی‌ها سخت و دشوار است.

 

آگرو درباره شانس قهرمانی آرژانتین در جام جهانی گفت: به قهرمانی در جام جهانی فکر می‌کنیم چرا که بهترین بازیکن جهان یعنی لیونل مسی را در ترکیب خود داریم. تیم ما در خط حمله تیم قدرتمندی است و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد که در جام جهانی گل‌های زیادی به ثمر برسانیم. ما توانایی شکست هر تیمی را در جام جهانی داریم.

 

تیم ملی آرژانتین که اردوی آماده‌سازی‌اش را برای حضور در جام جهانی پشت سر می‌گذارد باید در دیداری دوستانه ترینیداد و توباگو دیدار کند.