سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: برای اسکوچیچ و فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم و فولاد هم نماینده ایران در آسیاست. […]

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: برای اسکوچیچ و فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم و فولاد هم نماینده ایران در آسیاست.

 

 

 

 

نصرت ایراندوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد تمرین امروز ملوان که قرار است با بازیکنان اصلی برگزار شود، گفت: من به برخی از بازیکنان بزرگ تیم مثل مازیار زارع، رافخایی و سعید یوسف‌زاده و احمد آهی و… مرخصی داده‌ام و آنها از روز دوشنبه در تمرینات حاضر شوند تا وضعیت بازیکنان جوان تیم را ساماندهی کنم.

 

سرمربی ملوان در مورد حضور اسکوچیچ در تیم فولاد خوزستان گفت: مردم انزلی مردمی قدرشناس هستند و قدر زحماتی که این مربی برای ملوان کشیده‌، را می‌دانند. فولاد هم تیم غریبه‌ای نیست و متعلق به همین کشور است و رابطه شمال و جنوب هم همیشه خوب بوده است. ضمن اینکه فولاد نماینده ایران در آسیاست و من برای فولاد و اسکوچیچ آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

وی در مورد شایعه مذاکره اسکوچیچ با برخی از بازیکنان ملوان برای حضور در فولاد، گفت: این مسئله به تصمیم مربی و بازیکن برمی‌گردد ولی من معتقدم بازیکنانی که انزلی را دوست دارند ملوان را تنها نمی‌گذارند.

 

ایراندوست در مورد حضور دخترش در یک باشگاه اروپایی به عنوان مربی گفت: این مسئله تقریبا قطعی شده و بر سرکلیات به توافق رسیده‌اند و فقط بحث‌هایی در مورد جزئیات باقی مانده است.