رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: چند گزینه برای مدیرعاملی باشگاه در نظر داریم.     رضا الماسی در مورد جدایی […]

رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان گفت: چند گزینه برای مدیرعاملی باشگاه در نظر داریم.

 

 

رضا الماسی در مورد جدایی مسعود معمایی از باشگاه ملوان گفت: باید از این برادر بزرگوار تشکر کنیم. مدت کوتاهی در خدمتشان بودیم اما با توجه به اینکه سیاست‌های باشگاه تغییراتی پیدا کرد، ناچار شدیم که از ایشان استفاده نکنیم. من به عنوان رئیس هیأت‌مدیره به طور موقت سرپرستی باشگاه را برعهده گرفتم تا قراردادهای بازیکنان برای فصل آینده تنظیم شود.

 

به گزارش فارس، وی ادامه داد: به دنبال انتخاب یک مدیرعامل با تفکر اقتصادی ورزشی و با سابقه اجرایی خوب هستیم. قرار است چند گزینه‌ای را که داریم در هیأت‌مدیره بررسی کنیم و مدیرعامل از بین آنها انتخاب شود. می‌خواهیم با برنامه و مطالعه مدیرعامل بعدی را انتخاب کنیم.

 

الماسی در مورد اینکه بازیکنان ملوان بخشی از مطالبات فصل گذشته خود را نگرفته‌اند و به همین دلیل می‌گویند حاضر به امضای قرارداد نیستند، گفت: بخشی از قرارداد بازیکنان امروز و فردا تنظیم و نهایی می‌شود و بخش دیگری از قرارداد بازیکنان تا پایان هفته نهایی خواهد شد. بدهی بازیکنان هم تا پایان مردادماه تسویه خواهد شد و ما بازیکنان مد نظر کادر فنی را در اختیار می‌گیریم تا یک تیم قدرتمند را برای فصل آینده روانه مسابقات کنیم. تیمی که نسبت به فصل گذشته رتبه بهتری هم در لیگ برتر کسب کند.

 

الماسی در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت:‌ هر باشگاه حق دارد که مربی مورد نظرش را انتخاب کند. ما هم برای فولاد و اسکوچیچ آرزوی موفقیت می‌کنیم البته باید توجه داشته باشید که برخی باشگاه‌های ما پول‌های صنعتی را در فوتبال هزینه می‌کنند و درآمد آنها از خود فوتبال به دست نمی‌آید در حالیکه فوتبال خودش یک صنعت درآمدزاست و می‌تواند هزینه‌هایش را تأمین کند. بنابراین نباید با هزینه پول‌های صنعت در فوتبال هزینه‌های زیادی را بر دوش فوتبال بگذاریم. ملوان هم یک تیم با سابقه است که به اندازه کافی پیشکسوت دارد تا از مربیان خارجی استفاده نکند.

 

رئیس هیأت‌مدیره باشگاه ملوان در مورد هزینه تیم‌های صنعتی در فوتبال گفت: متأسفانه شاهد هزینه‌های سرسام‌آوری در فوتبالمان هستیم در حالیکه فوتبال باید خودش درآمدزا باشد. در حال حاضر شاهد تبعیض بین باشگاه‌ها هستیم و باید این تبعیض‌ها بین باشگاه‌ها برطرف شود و بخش خصوصی در فوتبال فعالیت کند. اکنون شاهد آن هستیم که سیروس محجوب در باشگاه ملوان با برنامه فعالیت می‌کند و در تلاش است که بهترین شرایط را برای ملوان فراهم کند.