یک شرکت هلدینگ به مدیریت سردار اصغر میرزایی برای در اختیار گرفتن مدیریت یک ساله باشگاه ملوان دست به کار […]

یک شرکت هلدینگ به مدیریت سردار اصغر میرزایی برای در اختیار گرفتن مدیریت یک ساله باشگاه ملوان دست به کار شده اند و می خواهند با تزریق ۲۰ میلیارد به این تیم، مانند سال گذشته ملوان را به جایگاهی قابل توجه برسانند.

 

 

سردار میرزایی درباره مذاکرات‌شان با باشگاه ملوان به بانک ورزش گفت: تا ساعت ۲۳ شب گذشته با مسئولان شهر انزلی و نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران منطقه آزاد جلسه داشتیم و در خصوص در اختیار گرفتن مدیریت تیم فوتبال ملوان صحبت کردیم. طرح‌هایمان را هم ارائه دادیم و صحبت های طرف مقابل را هم شنیدیم. نماینده‌های انزلی در مجلس زیاد با این طرح موافق نبودند اما مدیران منطقه آزاد موافق طرح ما بودند و از پیشنهادهای ما استقبال کردند. حالا باید ببینیم طی روزهای آینده و مذاکرات بعدی چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر ملوان را در اختیار بگیریم سعی می کنیم مانند سال گذشته تیمی قدرتمند روانه مسابقات کنیم.
در مورد این شرکت شنیده می شود در صورت روی کار آمدن، اسکوچیچ، سرمربی محبوب مردم انزلی را هم به نیمکت ملوان برمی گردانند تا نتایجی بهتر از سال گذشته را رقم بزنند.
البته هواداران ملوان سال گذشته هم با سرمربی خارجی موافق نبودند و مدعی بودند مربیان بومی در این شهر موفق می شوند اما اسکوچیچ آنقدر خوب نتیجه گرفت که نظر همه آنها را عوض کرد.

منبع : بانک ورزش