با برگزاری جلسه مالک باشگاه ملوان با بانوان، اعضای کادر فنی تیم فوتبال بانوان این باشگاه مشخص شدند.     […]

با برگزاری جلسه مالک باشگاه ملوان با بانوان، اعضای کادر فنی تیم فوتبال بانوان این باشگاه مشخص شدند.

 

 

 

 

 

 

سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان امروز جلسه‌ای را با تعدادی از بانوان این تیم برای حضور در لیگ برتر برگزار کرد که در نهایت اعضای کادر این تیم مشخص شدند.

 

به گزارش فارس، مریم ایراندوست که حالا با یک باشگاه در اروپا به توافق رسیده قرار است تا زمانی که در ایران حضور دارد به عنوان مشاور به بانوان تیم ملوان کمک کند.

 

 

 

فریدون موقر به عنوان مشاور فنی و مژده ایراندوست هم به عنوان مربی در تیم ملوان حضور خواهند داشت.

 

همچنین سارا قمی به عنوان مربی – بازیکن و مینا قنبرزاده به عنوان سرپرست در کنار ملوانی‌ها خواهند بود. سمیرا برقی‌زاده هم مدیر رسانه‌ای تیم بانوان است.

 

در جلسه امروز قرار شد تا ۴۰ درصد قرارداد بازیکنان نسبت به سال گذشته بیشتر شود و همچنین بازیکنان این تیم هفته اول مرداد در کرج یک هفته اردو برگزار می‌کنند.

 

مریم ایراندوست، مربی سابق این تیم در گفت‌وگو با فارس اعلام این خبر گفت: طبق توافقات صورت گرفته قرار است در صورت قهرمانی ملوان در لیگ به هر بازیکن ۲ میلیون و در صورت نایب‌قهرمانی به هر بازیکن یک میلیون تومان پاداش داده شود.

 

وی ادامه داد: من از آقای محجوب تشکر می‌کنم که از بانوان حمایت می‌کند. قرار است برای بردهای داخل و خارج از خانه پاداش و همچنین برای باخت مبالغی به عنوان جریمه در نظر گرفته شود که خودم در خصوص جریمه برای باخت تاکید داشتم. مالک ملوان گلایه‌هایی هم از فدراسیون فوتبال دارد که چرا مسئولان برای تیم قهرمان و نایب‌قهرمان مسابقه و یا تورنمنتی در نظر نمی‌گیرند.

 

کل بودجه این تیم حدود ۳۴۰ میلیون تومان است و در صورت قهرمانی این بودجه به ۴۰۰ میلیون تومان هم افزایش خواهد یافت.