روزنامه ایندیپندنت با طرح سوالی بحث برانگیز هواداران فوتبال پرسید آیا حاضرند عکس‌ کریس‌رونالدو و لوئیس سوارز را با دروازه‌بان […]

روزنامه ایندیپندنت با طرح سوالی بحث برانگیز هواداران فوتبال پرسید آیا حاضرند عکس‌ کریس‌رونالدو و لوئیس سوارز را با دروازه‌بان ایران مبادله کنند.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، با اتمام مسابقات باشگاهی اروپا و فرصتی ۲۳ روزه‌ای که تا شروع مسابقات جام جهانی برزیل باقی مانده، به نظر می‌رسد دنیای فوتبال بتدریج آماده مهم‌ترین تورنمنت این رشته ورزشی در کشور برزیل می‌شود.

 

در این حال تب فوتبال در سراسر دنیا گسترش می‌یابد و هواداران در حال و هوای جام جهانی قرارمی‌گیرند. دراین شرایط دوستداران توپ گرد مایلند از تیم‌ها و بازیکنان‌‌شان، تصاویر و اطلاعاتی کسب کنند.

 

در این حال چند شرکت که در زمینه تولید عکس و برچسب‌ها تیم‌ها فعالیت گسترده‌ای دارند، در بازاری پررونق محصولات خود را عرضه می‌کنند که در سراسر دنیا با استقبال چشم‌گیر هواداران پیر و جوان قرار می‌گیرند.

 

در این ارتباط روزنامه ایندیپندنت انگلیس در گزارشی در این مورد اطلاعاتی را در اختیار خوانندگانش قرارداده اما عنوان گزارش خود را با لحنی کنایه‌آمیز زده است.

 

این نشریه نوشت: آیا حاضرید عکس‌های کریس‌رونالدو و سوارز را با عکس دروازه‌بان ایران معاوضه کنید؟

 

مشخص نیست نویسنده این گزارش،‌ به چه منظور از چنین تیتری استفاده کرد.