ساعت دیدارهای گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به وقت ایران مشخص شد.       به گزارش خبرگزاری فارس، زمان […]

ساعت دیدارهای گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به وقت ایران مشخص شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، زمان ۶۴ دیدار جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به وقت ایران به شرح زیر است:

 

 

جمعه ۲۳ خرداد:

 

گروه A: برزیل – کرواسی ۰۰:۳۰ (سائوپائولو)

 

گروه A: مکزیک – کامرون ۲۰:۳۰ (ناتال)

 

گروه B: اسپانیا – هلند ۲۳:۳۰ (سالوادور)

 

 

شنبه ۲۴ خرداد:

 

گروه B: شیلی – استرالیا  ۲:۳۰ (کوئیابا)

 

گروه C: کلمبیا – یونان ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

 

گروه D: اروگوئه – کاستاریکا  ۲۳:۳۰ (فورتالزا)

 


یکشنبه ۲۵ خرداد:

 

گروه D: انگلیس – ایتالیا ۲:۳۰ (مانائوس)

 

گروه C: ساحل عاج – ژاپن ۵:۳۰ (رسیف)

 

گروه E: سوئیس – اکوادور ۲۰:۳۰ (برازیلیا)

 

گروه E: فرانسه – هندوراس ۲۳:۳۰ (پورتو الگره)

 

 

دوشنبه ۲۶ خرداد:

 

گروه F:آرژانتین – بوسنی و هرزگوین ۲:۳۰ (ریودوژانیرو)

 

گروه E: آلمان – پرتغال ۲۰:۳۰ (سالوادور)

 

گروه F: ایران – نیجریه ۲۳:۳۰ (کوریتیبا)

 

 

سه‌شنبه ۲۷ خرداد:

 

گروه G: غنا – آمریکا ۲:۳۰(ناتال)

 

گروه H: بلژیک – الجزیره ۲۰:۳۰ (بلو هوریزنته)

 

گروه A: برزیل – مکزیک ۲۳:۳۰(فورتالزا)

 

 

چهارشنبه ۲۸ خرداد:

 

گروه H: روسیه  – کره‌جنوبی ۲:۳۰(کوئیابا)

 

گروه B: استرالیا – هلند ۲۰:۳۰(پورتوالگره)

 

گروه B: اسپانیا – شیلی ۲۳:۳۰(ریودوژانیرو)

 

 

پنج‌شنبه ۲۹ خرداد:

 

گروه A: کامرون – کرواسی ۲:۳۰(مانائوس)

 

گروه C: کلمبیا – ساحل عاج ۲۰:۳۰(برازیلیا)

 

گروه D: اروگوئه – انگلیس ۲۳:۳۰(سائوپائولو)

 

 

جمعه ۳۰ خرداد:

 

گروه C: ژاپن – یونان ۲:۳۰ (ناتال)

 

گروه D: ایتالیا – کاستاریکا ۲۰:۳۰ (رسیف)

 

گروه E: سوئیس –  فرانسه ۲۳:۳۰(سالوادور)

 

 

شنبه ۳۱ خرداد:

 

گروه E: هندوراس – اکوادور ۲:۳۰ (کوریتیبا)

 

گروه F: آرژانتین – ایران ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

 

گروه G: آلمان – غنا ۲۳:۳۰ (فورتالزا)

 

 

یکشنبه ۱ تیر:

 

گروه F: نیجریه – بوسنی و هرزگوین ۲:۳۰(کوئیابا)

 

گروه H: بلژیک – روسیه ۲۰:۳۰(ریودوژانیرو)

 

گروه H: کره‌جنوبی – الجزیره ۲۳:۳۰ (پورتو الگره)

 

 

دوشنبه ۲ تیر:

 

گروه G: آمریکا – پرتغال ۲:۳۰ (مانائوس)

 

گروه B: هلند  – شیلی ۲۰:۳۰(سائوپائولو)

 

گروه B: استرالیا – اسپانیا ۲۰:۳۰(کوریتیبا)

 

 

سه‌شنبه ۳ تیر:

 

گروه A: کامرون – برزیل ۰۰:۳۰(برازیلیا)

 

گروه A: کرواسی – مکزیک ۰۰:۳۰(رسیف)

 

گروه D: ایتالیا  – اروگوئه ۲۰:۳۰(ناتال)

 

گروه D: کاستاریکا – انگلیس ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

 

 

چهارشنبه ۴ تیر:

 

گروه C: ژاپن  – کلمبیا ۰۰:۳۰(کوئیابا)

 

گروه C: یونان  – ساحال عاج ۰۰:۳۰(فورتالزا)

 

گروه F: نیجریه – آرژانتین ۲۰:۳۰(پورتو الگره)

 

گروه F: بوسنی و هرزگوین – ایران ۲۰:۳۰(سالوادور)

 

 

پنجشنبه ۵ تیر:

 

گروه E: هندوراس – سوئیس ۰۰:۳۰ (مانائوس)

 

گروه E:اکوادور – فرانسه ۰۰:۳۰ (ریودوژانیرو)

 

گروه G: پرتغال – غنا ۲۰:۳۰(برازیلیا)

 

گروه G: آمریکا – آلمان ۲۰:۳۰ (رسیف)

 

 

جمعه ۶ تیر:

 

گروه H: کره‌جنوبی – بلژیک ۰۰:۳۰ (سائوپائولو)

 

گروه H: الجزیره – روسیه ۰۰:۳۰(کوریتیبا)