به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، ایراندوست درباره شرایط ملوان به آی اسپورت عنوان کرد: به دنبال این […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، ایراندوست درباره شرایط ملوان به آی اسپورت عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا مشکلات تیم را حدالامکان کاهش دهیم. با برخی بازیکنان صحبت کردم و آنها را راضی به ماندن در ملوان کرده ام. در صدد هستیم نفرات کلیدی هرطور شده در ملوان بمانند. مدیران باشگاه هم همین نظر دارند و امیدوارم بتوانیم تیم خوبی را برای فصل آینده ببندیم.

 

 

 

 

سرمربی ملوان درباره اینکه گفته می شود ستاره های ملوان قصد جدایی دارند، تصریح کرد: چنین چیزی صحت ندارد. شخصا با ستاره های ملوان صحبت کردم و آنها را حفظ می کنیم. مسائل جزئی وجود دارد که حل می شود و این بازیکنان را نگه می داریم.

 

او ادامه داد: تمرینات خود را روز ۳ خردادماه آغاز می کنیم. چند بازیکن جوان را هم مدنظر داریم که به زودی مذاکره با آنها را نیز شروع می کنیم و انشاءالله با تیم کاملی تمرینات را آغاز کنیم. چند بازیکن تستی خوب هم به جمع ما اضافه می شوند و انشاءالله بتوانیم در سال آینده از اعتبار مردم گیلان دفاع کنیم.

 

ایراندوست درباره اینکه گفته می شود دخترش(مریم ایراندوست) از تیم های اروپایی برای مربیگری پیشنهاد دارد، خاطرنشان کرد: یک تیم باشگاهی در نروژ به دخترم پیشنهاد داده اما نمی توانم نامی از آن تیم ببرم. این پیشنهاد واقعیت دارد و دروغ نیست. متاسفانه فدراسیون فوتبال و وکمیته بانوان قدر افرادی مثل ایراندوست و مظفر را نمی داند. موضوع این مربیان بحث مالی نیست و نمی دانم چرا آنها را حفظ نمی کنند.