پژمان نوری قصد دارد فصل بعد از فوتبال خداحافظی کند.       پژمان نوری قصد دارد فصل بعد از […]

پژمان نوری قصد دارد فصل بعد از فوتبال خداحافظی کند.

 

 

 

پژمان نوری قصد دارد فصل بعد از فوتبال خداحافظی کند. این بازیکن ۳۴ ساله که فصل پیش در استقلال عملکرد چندان مناسبی نداشت متوجه شده که رفته رفته به سن بازنشستگی نزدیک شده است و باید کفش‌های خود را بیاویزد. هافبک چپ پای فصل پیش آبی‌پوشان از همین حالا برنامه‌ریزی خود را انجام داده است. او در اولین اقدام می‌خواهد شرایط بازگشت خود به ملوان را فراهم کند. اما طی روزهای گذشته شایعه شده بود که در ملوان افرادی هستند که با بازگشت او مخالفت کرده‌اند و به همین دلیل نوری نمی‌تواند فوتبال خود را در تیم شهر خود خاتمه دهد. البته برخی مسئولان باشگاه ملوان طی گفتگویی که با نوری داشتند شایعات را تکذیب کردند ولی کاپیتان سابق ملوان هنوز پیشنهادی برای بازگشت به این تیم دریافت نکرده است و به این شکل مطمئن شده که برخی‌ها می‌خواهند به هر شکل ممکن جلوی خداحافظی او با پیراهن ملوان را بگیرند.

 

اما اگر این تصمیم عملی نشود، نوری می‌خواهد با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند و در صورت عدم بازگشت به ملوان قرارداد خود را با استقلال تمدید خواهد کرد. نوری در شرایطی این تصمیم را گرفته که قلعه‌نوعی بارها اعلام کرده که می‌خواهد برای فصل بعد استقلال را جوان کند و دیگر از بازیکنان سن و سال‌دار استفاده نکند. با این اوصاف بعید به نظر می‌رسد که بخواهد نام پژمان نوری را در فهرست نفرات فصل بعد خود قرار بدهد.

به این شکل برنامه‌ نوری برای تمدید قرارداد با مشکل مواجه شده و شاید شرایط به شکلی شود که هافبک فصل پیش آبی‌پوشان تصمیم بگیرد قید بازی کردن در فصل بعد رقابت‌ها را بزند.

 

نود.نت