شهرزاد مظفر حضور مریم ایراندوست در اروپا را از دست دادن سرمایه ها دانسته و گفت: متاسفانه در حال حاضر […]

شهرزاد مظفر حضور مریم ایراندوست در اروپا را از دست دادن سرمایه ها دانسته و گفت: متاسفانه در حال حاضر هیچ کس قدر سرمایه ها رانمی داند.

 

 

شهرزاد مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا،‌در خصوص حضور تیم ملی در تورنومنت چهارجانبه روسیه اظهارداشت: یک تیم حاضر و آماده تحویل مربی جدید داده شد و بازیکنان با تکینیک های گذشته در زمین حاضر شده اند. نتایج قابل پیش بینی بود زیرا بازیکنان از همه لحاظ بدنی و بازی مانند گذشته بودند

 

وی ادامه داد:‌ایران برای اولین بار برابر اسپانیا به میدان رفت و نتیجه خوبی گرفت. البته اسپانیا مدت ها است که کمی افت داشته است و دیگر مانند سابق نیست ولی با همین افت هنم از قدرت های جهان به حساب می آید.

 

وی درباره حضور ایراندوست در تیم های خارجی تصریح کرد:  برای شخص مریم ایراندوست که فرصت پیشرفت بیشتر را در اروپا پیدا کرده است خوشحال شدم ولی برای فوتبال بانوان ایران بسیار متاسفم که چنین نوابغی را به راحتی از دست می دهند.

 

مظفر به آنا گفت:‌متاسفانه هیچکس قدر چنین سرمایه هایی را نمی داند و  مسئولان مربیان برجسته را به راحتی از دست می دهند تا افرادی مانند ایراندوست به جای خدمت به مملکت خودمان راهی اروپا شده و در آن جا تیمی را هدایت کند.

 

وی در ادامه گفت: هلنا کاستا میلیونها دلار به فوتبال ما خسارت زد و رفت و تنها یک رزومه کاری برایش باقی ماند که توانست با آن در فرانسه مربیگری یک تیم را برعهده بگیرد. ما نردبان را برای مربیان خارجی میگذاریم و نردبان زیر پای مربیان ایرانی را خراب می کنیم تا پیشرفتی نداشته باشند.

 

در حال حاضر دوره روی کار آمدن مربیان بدون رزومه و سوابق درخشان است. تیم های ملی ما دست کسانی است که هیچ سابقه درخشانی نداشته اند و مربیان با سابقه باید در سایه باشند و من دلیل این اتفاقات را نمی دانم.