سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان قرار است هدایت یک تیم اروپا در سوپرلیگ بانوان را برعهده بگیرد، اما می‌گوید […]

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان قرار است هدایت یک تیم اروپا در سوپرلیگ بانوان را برعهده بگیرد، اما می‌گوید هر کمکی بتواند برای ملوان انجام می‌دهد.

 

 

 

 

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مذاکره‌اش با ۳ کشور نروژ، هلند و روسیه برای سرمربیگری تیم بانوان گفت: رزومه‌ام را برای این کشورها فرستاده بودم. یکی از این کشورها قطعی شد، به من ویزا دادند و من هم برای مذاکره رفتم. تا ۸۰ درصد کارهایم پیش رفته و تا ۱۰ روز آینده نتیجه نهایی اعلام می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: تیم‌هایی که به من پیشنهاد داده‌اند می‌خواهند تیم را برای جام باشگاه‌های اروپا آماده کنم و انتظار مقام دارند. کار سختی است، من هم بررسی‌هایی را داشته‌ام، فیلم بازی‌ها را دیده‌ام و قرار است تا چند روز دیگر همه چیز مشخص شود.

 

 

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان درباره اینکه قرارداد شما چند ساله‌ است و از چه زمانی کارتان را شروع می‌کنید، اظهار داشت: قراردادم یک‌ ساله است. پیشنهاد مالی خوبی هم داده‌اند، اما پول و شهرت برای من در درجه بعدی است. اگر تا ۱۰ روز آینده به توافق نهایی برسم از ماه آگوست کارم را شروع می‌کنم. در واقع می‌خواهم به عنوان اولین مربی در اروپا کارم را با دقت انجام دهم.

 

 

ایراندوست در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه به نظر می‌رسد ملوان برای شما تمام شده، تصریح کرد: ملوان هیچ وقت برای من تمام نمی‌شود. دوست داشتم پگاه نوری هدایت تیم را برعهده بگیرد که قبول نکرد. شاید اعتماد به نفس لازم را نداشت. سارا قمی، مژده ایراندوست، آقای موقر و زهرا قنبرزاده از اعضای کادر هستند و پرقدرت در ملوان کار می‌کنند. من هم هر کمکی بتوانم انجام می‌دهم. البته تا تا زمانی که بخواهم کار جدیدم را آغاز کنم می‌توانم در کنار تیم ملوان باشم. آقای محجوب و باشگاه ملوان حساب ویژه‌ای روی بانوان باز کرده است.

 

 

به گزارش فارس، مریم ایراندوست به دلیل مشکلاتی که فدراسیون در برگزاری اردوهای تیم ملی داشت از سمت خود به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان استعفا کرد.