به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی می‌گوید “ملوان” یک برند در لیگ فوتبال ایران […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی می‌گوید “ملوان” یک برند در لیگ فوتبال ایران است و تلاش می‌کند تا در فصل آینده نماینده انزلی را به جایگاهی در خور و شایسته برساند.

 

 

 

 

نصرت ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: از روز سوم خرداماه به شکل جدی و رسمی تمرین‌های تیم ملوان آغاز خواهد شد و تلاش می‌کنیم برای فصل آینده شاکله اصلی تیم را حفظ کنیم.

 

او با بیان اینکه در برخی پست‌ها نیاز به تقویت داریم، افزود: ملوان هزینه‌های آنچنانی برای پرداخت ندارد و فراموش نکنیم که ظرفیت و پتانسیل ما در همین حد است البته با توجه به پتانسیل بالایی که فوتبال شمال ایران و بخصوص انزلی دارد هر ساله شاهد معرفی پدیده‌های جدید به ملوان هستیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان اضافه کرد: ملوان یک تیم باسابقه و یک برند برای فوتبال ایران است، تیمی که هواداران پرشماری دارد و فقط از تیم حمایت می‌کنند نه از شخص خاصی.

 

ایراندوست در پاسخ به این سوال که چه جایگاه‌هایی را فصل آینده برای ملوان پیش‌بینی می‌کند گفت: در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. باید در واقعیت‌ها زندگی کرد. فراموش نکنیم فرانسه قهرمان جام جهانی ۹۸ چهار سال بعد حتی از گروه خود هم بالا نیامد. ما تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم جایگاهی مناسب را در فصل آینده به دست بیاوریم.

 

او تصریح کرد: خوشبختانه ملوان طرفدارانی دارد که می‌توان با اتکا به آن‌ها امیدهای بسیاری داشت. ما نیز سعی می‌کنیم که رتبه بهتری را در فصل آینده کسب کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره شرایط تیم ملی فوتبال نیز گفت: شکی نیست که کارلوس کی‌روش یک مربی تراز یک جهانی است ولی باید شرایط مختلف را در نظر بگیریم و انتظارات نامعقول از تیم ملی نداشته باشیم.

 

ایراندوست افزود: باید موقعیت خود را در جام جهانی در نظر بگیریم و بعد اظهارنظر کنیم. آرژانتین یکی از تیم‌های سطح اول فوتبال دنیا، بوسنی از تیم‌های درجه دو اروپایی است و نیجریه به عنوان یک تیم تراز اول آفریقایی هم‌گروهی‌های ایران هستند و نباید با وجود این تیم‌ها چندان از ایران انتظار صعود داشت.

 

او با بیان اینکه انجام بازی‌های خوب و آبرومندانه باید مهم‌ترین رکن‌ ملی‌پوشان در جام جهانی باشد، خاطرنشان کرد: برای مثال وقتی در جام جهانی ۱۹۷۸ ایران ۴ بر یک مغلوب پرو شد کسی علیه آن تیم حرف نزد چون عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت.

 

این مربی فوتبال تصریح کرد: در گروه سختی قرار داریم و نباید با صحبت‌های بی‌مورد سطح توقع مردم را بالا ببریم و البته نباید خودمان را هم دست کم بگیریم.

 

سرمربی تیم فوتبال ملوان اضافه کرد: باید شرایط مختلفی چون تحریم‌ها و مسائل اقتصادی را در نظر بگیریم و آن گاه توقع برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب و درجه یک را داشته باشیم. نباید خودمان را با کشورهای اروپایی و یا ژاپن و کره مقایسه کنیم.

 

ایراندوست در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیم‌ ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ از گروه خود صعود می‌کند یا خیر نیز گفت: فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ دهد. باید با واقعیت‌ها روبه‌رو شد ولی نباید ناامید بود. ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم که برخی از آن‌ها در لیگ‌های اروپایی به میدان می‌روند و عملکرد خوبی را برای تیم ملی داشته‌اند.