سرمربی سابق ملوان گفت: مثل برخی برای آدم‌ها رأی جمع نمی‌کنم.     به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد پورغلامی بعد […]

سرمربی سابق ملوان گفت: مثل برخی برای آدم‌ها رأی جمع نمی‌کنم.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد پورغلامی بعد از همکاری در فصل گذشته با مجید جلالی در تراکتورسازی ، اینبار از سوی این مربی برای همکاری در سایپا نیز دعوت شده است. با مربی سابق تراکتورسازی گفت‌وگویی انجام دادیم.

 

 

فارس:‌ از سوی مجید جلالی برای همکاری در سایپا دعوت شده‌اید؟

بله دو روز پیش که در همایش دانش‌افزایی مربیان در تهران بودیم جلالی به من گفت پیشنهادی دارد و در حال بررسی آن است و در نهایت امروز تماس گرفت و برای همکاری در سایپا از من دعوت کرد. جلالی به من لطف دارد و من هشت ماه همکاری خوبی با او در تراکتورسازی داشتم. افکار فوتبالی‌مان به هم نزدیک است و روزهای خوبی را در کنار هم داشتیم و از بودن در کنار یکدیگر لذت بردیم. قرار است یکسری هماهنگی‌ها صورت گیرد و انشالله در روزهای آینده تکلیفم برای حضور در سایپا مشخص می‌شود.

 

 

فارس: از کار کردن با جلالی راضی هستید؟

بله هرچند خیلی دوست داشتم در این فصل شرایطی پیش بیاید تا به طور مستقل کار کنم و خودم سرمربی یک تیم لیگ برتری شوم اما کار کردن با مجید جلالی هم بسیار لذت‌بخش است.

 

 

فارس: از فرهاد پورغلامی به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سرمربی‌گری این فصل ملوان اسم می‌برده می‌شد؟

مردم انزلی همیشه به من لطف دارند اما متأسفانه مسئولان باشگاه ملوان دو بار از اسم من سوئ استفاده کردند یک بار در زمان مدیریت سابق و یک بار هم در ابتدای این فصل اسم من را آوردند تا زمان بخرند و بعد تصمیم دیگری گرفتند. من بار دیگر اجازه نخواهم داد تا از اسمم سواستفاده شود.

 

 

فارس: هواداران ملوان از شرایط کنونی این تیم ناراضی هستند؟

هواداران حق دارند زیرا می‌دانند چه اتفاقاتی در باشگاه در حال رخ دادن است. آنها از هم جریان‌ها با خبر هستند و به همین دلیل ناراحتند. آنها می‌دانند فرهاد پورغلامی زیر دین کسی نمی‌رود و برای کسی رأی جمع نمی‌کند و همواره به مردم احترام گذاشته و می‌گذارد. ملوان از همه چیز مهمتر است بنابراین از مردم می‌خواهم که صبور باشند.

 

 

فارس: بازیکنان ملوان برای فصل آینده گفته‌اند ابتدا باید پولمان را بگیریم بعد در تمرینات حاضر شویم. نظر شما در اینباره چیست؟

بازیکنان ملوان سه سال است که پول کامل خود را دریافت نکرده‌اند و این مسئله حق طبیعی آنهاست که مطالباتشان را بخواهند. آنها چیز اضافه‌ای نمی‌خواهند من به بازیکنان حق می‌دهم البته آنها هم باید به فکر آینده ملوان باشند و بدانند که همه این تیم را دوست دارند برای نصرت ایراندوست هم آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

منبع : فارس