سیروس محجوب مالک ۷۰% از سهام باشگاه ملوان یکشنبه شب جلسه ای را با سیدجلال رافخایی برگزار کرد که در […]

سیروس محجوب مالک ۷۰% از سهام باشگاه ملوان یکشنبه شب جلسه ای را با سیدجلال رافخایی برگزار کرد که در همین رابطه مصاحبه ای با این بازیکن ملوان داشتیم.

سید جلال رافخایی مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در گفتگو با پایگاه اینترنتی انزلی کلاب از توافقات خوب با مالک باشگاه ملوان خبر داد و گفت: در جلسه ای که با آقای سیروس محجوب داشتیم قرار شد تا هفته آینده بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود و تا قبل از شروع لیگ چهاردهم نیز مطالبات تعدادی از بازیکنان به طور کامل پرداخت خواهد شد و بازیکنان دیگر نیز مقداری از مطالباتشان را در طول فصل آینده دریافت خواهند کرد.

رافخایی با بیان اینکه امیدوارم شاکله اصلی تیم برای فصل آینده حفظ شود افزود: قرار شد بازیکنان برای تمدید قرارداد به باشگاه بروند و در مورد شرایط فصل آینده صحبت کنند.

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در رابطه با شرایط کادر فنی جدید این تیم گفت: وظیفه ما به عنوان بازیکن این است که تحت هر شرایطی بازی خودمان را انجام دهیم.

سید جلال رافخایی در جواب این سوال که آیا برای تمدید قرار داد با باشگاه ملوان به توافق رسیده ای، پاسخ داد: هنوز در رابطه با آینده مذاکره ای نداشتم و بیشتر در مورد مطالبات گذشته صحبت کردیم که خوشبختانه به نتایج خوبی رسیدیم.