باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در واکنش به انتقاداتی که که از عقد قرارداد همکاری این تیم با یحیی گل‌محمدی صورت گرفته […]

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در واکنش به انتقاداتی که که از عقد قرارداد همکاری این تیم با یحیی گل‌محمدی صورت گرفته اعلام کرد که مبلغ این قرارداد ۷۰۰ میلیون تومان است.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در بیانیه‌ای به مسایل حاشیه‌ای اخیر پیرامون این باشگاه پاسخ داد و اقدام به انتشار مبلغ قرارداد یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم خود کرده است. متن این بیانیه که روی سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن قرار گرفته به شرح زیر است:

 

ذوب‌آهن پس از پشت سرگذاشتن بحران‌های شدید طی دو سال گذشته، تقریباً به ساحل آرامش رسیده و براساس برنامه‌ای که در کمیته راهبردی و استراتژیک آن تدوین شده است در حال بازسازی و بهسازی زیرساخت‌هایی است که یا به نابودی کشیده شده و یا اینکه رو به نابودی بوده است.

 

بقای ذوب‌آهن در لیگ برتر بدون ورود به بازی‌های پلی‌آف این فرصت را به ذوب‌آهن داده است تا با فراغ بال از دغدغه سقوط بتواند در محیطی آرام و بدور از غوغا سالاری حاکم در فوتبال کشور نسبت به انتخاب سرمربی وکادر فنی و قهرمانانی که هنوز در ورطه پرداخت‌های غیر متعارف گرفتار نشده‌اند اقدام مقتضی بعمل آورد.

 

شاه بیت عملکرد باشگاه در این زمینه انتخاب یحیی گل‌محمدی بعنوان یک مربی جوان با آینده و با دانش ورزش است که دارای سوابق قهرمانی بی‌نظیری در بین مربیان حال حاضر کشور بوده است که نماینگر دورنگری و آینده نگری مدیران باشگاه ذوب‌آهن است. ولی ظاهراً این انتخاب به مزاق بسیاری از فرصت طلبان که دست آنان از سمت مربیگری ذوب‌آهن کوتاه مانده، زیاد خوش نیامده است و با ترفندهای فراوان سعی در ایجاد چالش در فضای حاکم فوتبال کشور را دارند. یک روز با انگ زدن به یک  مربی ارزشمند سعی در حذف او دارند و یک روز دیگر با اشاعه اطلاعات غلط سعی بر حذف گل محمدی.

 

ولی باید مطمئن باشند همانطور که تاکنون تیر آنان که فقط قصد تخریب و ایجاد به هم ریختگی در باشگاه را داشته و دارند به سنگ خورده است، منبعد هم توانایی مقابله با واقعیت های موجود را نخواهند داشت.

 

آخرین تلاش مذبوحانه این افراد که هر روز به دری جدید می‌زنند انتشار اخبار غیر اصولی و غلط در خصوص میزان قرارداد مالی یحیی گل‌محمدی با باشگاه ذوب‌آهن در فصل ۹۴-۹۳ است که فقط با هدف تخریب مدیران این باشگاه و مدیران عالی رتبه شرکت سهامی ذوب‌آهن با توجه به فضای مالی حاکم بر فوتبال ایران بوده است و اینجانب باید با قاطعیت اعلام کنم که این اخبار کذب محض است.

 

بر اساس صورتجلسه‌ای که در تاریخ ۹۳/۲/۱۹ با یحیی گل‌محمدی امضاء شد، مبلغ قرارداد ایشان هفتصد میلیون تومان است که در مقایسه با برخی از پیشنهادات کاندیدهای دیگر ذوب‌آهن بسیار متعارف و منطقی بوده است. البته یحیی بارها در آخرین مذاکره اعلام کرد که تنها هدفی که ذوب‌آهن را انتخاب کرده است پیشرفت در باشگاهی است که در یک دهه اخیر موفقیت‌های شایسته‌ای در فوتبال کشور و در سطح آسیا برای کشورمان بدست آورده است بوده است.

 

او هیچگاه پیشنهاد قراردادهایی آنچنانی را نداده است و بر همین اساس مبلغ توافق نهایی او هفتصد میلیون تومان است ولی قشر دلال، بدخواه و کسانی که با ترفندهای مختلف سعی در ایجاد بلوا و اغتشاش روحی روانی برای مجموعه ذوب‌آهن را دارند و یا به نوعی با ترفندهای غیرانسانی قصد توجیه عملکرد ضعیف خود را در جذب مربیان کارآمد را بیان می‌کنند، ارقام نجومی غیرواقعی را مطرح و متأسفانه آنرا در بوق و کرنای شایعات کرده‌اند که حتی واکنش‌هایی را نیز در پی داشته است و حتی گوشه‌ای از این واکنش‌ها نیز توسط جناب آقای دکتر گودرزی اعمال و دستور پیگیری آنرا داده‌اند.

 

ولی این تلاش‌ها و فعالیت‌ها و تحریکات مزبوحانه غیرانسانی مانعی را برای پیش برد اهداف سازنده باشگاه ذوب‌آهن بویژه در رشته فوتبال نخواهد بود و تخریب‌گران نمی‌توانند با شایعه سازی جایگاهی را در باشگاه ذوب‌آهن دست و پا کنند از این رو کسانی که ماهیت آنان برای جامعه فوتبال کشور کاملاً شناخته شده است با این حرکات دیگر نمی‌توانند از نمد فوتبال کلاهی در ذوب‌آهن برای خود مهیا کنند.