پس از انتقاد شب گذشته ملوان کلاب جهت روشنگری در مورد اسپانسر ۸ میلیاردی ، رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان […]

پس از انتقاد شب گذشته ملوان کلاب جهت روشنگری در مورد اسپانسر ۸ میلیاردی ، رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در یک اقدام به موقع و در مصاحبه با خبرگزاری مهر سوالات هواداران را پاسخ گفت و شبهات را در خصوص اسپانسر ۸ میلیاردی برطرف نمود .

 

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی اعلام کرد اولویت این باشگاه پرداخت بدهی‌های بازیکنان و مربیان خارجی است تا در آینده با مشکلی از نظر شکایت آنها به فیفا و کسر امتیاز از تیم ملوان مواجه نشود.

رضا الماسی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه ملوان و اینکه آیا اسپانسر جدیدی برای رفع مشکلات مالی جذب شده‌، ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: قرارداد اسپانسر ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی که چندی پیش بسته شد، به قوت خودش باقی است و مشکلی در آن بوجود نیامده است.


وی افزود: طبق آنچه ما در سایت باشگاه اعلام کردیم، تا به امروز هیچ خریدار جدیدی با ما وارد مذاکره نشده است. البته برنامه معرفی این اسپانسر که قرار بود روز ولادت حضرت علی(ع) بصورت رسمی انجام شود، به خاطر حضور نداشتن همه مسئولان شهری به تاریخ دیگری موکول شد.


رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی همچنین تاکید کرد: این جشن احتمالا در یکی از روزهای سوم یا ۱۵ شعبان برگزار می‌شود که در کنار تقدیر از اسپانسر، از تیم بانوان ملوان به خاطر کسب قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی لیگ تقدیر می‌شود.


وی همچنین خاطرنشان کرد: اولویت ما پرداخت بدهی‌های بازیکنان و مربیان خارجی است تا با مشکلی از نظر شکایت آنها به فیفا و کسر امتیاز از تیم نفت مواجه نشویم.


الماسی در پایان گفت: درحال حاضر نصرت ایراندوست هدایت تیم را برعهده دارد و امیدوارم با حل مشکلات موجود، بتوانیم تیم خوبی را روانه مسابقات فصل آینده لیگ کنیم.

 

*البته سوالات ما که در پست قبل مطرح شد در مورد عملکرد سایت رسمی باشگاه در خصوص اخبار منتشره هنوز پا بر جا مانده است زیرا وقتی سایت رسمی مطلبی را انتشار می دهد به نقل از هر منبعی مهر تاییدی است بر روی آن خبر و اینکه یک خبر با متن اشتباه به روی خبرگزاری نسیم رفته و سایت رسمی باشگاه نیز عیناً آن را منتشر می سازد ، چندان برازنده ی سایت رسمی باشگاه پرافتخار ملوان بندرانزلی نمی باشد .