اختصاصی – خبر اسپانسر ۸ میلیارد و دویست میلیون تومانی روز پنجشنبه مورخه ۹۳/۲/۱۹ در کمال تعجب از سوی رئیس […]

اختصاصی – خبر اسپانسر ۸ میلیارد و دویست میلیون تومانی روز پنجشنبه مورخه ۹۳/۲/۱۹ در کمال تعجب از سوی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان تکذیب شد !


 

به گزارش پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” ، چندی پیش خبری بر روی خروجی خبرگزاری فارس با تیترِ “محجوب اسپانسر ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای ملوان آورد” قرار گرفت که خبری خوب در اوضاع نه چندان مناسب باشگاه ملوان برای هواداران به شمار می رفت و کورسوی امیدی را در دل هواداران عاشق قوی سپید زنده کرد .

 

اینکه این خبر بر روی خروجی خبرگزاری فارس که یکی از معتبرترین پایگاه های اطلاع رسانی کشور جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است ، به خودیِ خود موثق بودن این خبر را تایید می کرد و قرار گرفتن این خبر با کمی تغییر بر روی وبسایت رسمی باشگاه ملوان مهر تایید نهایی بر درستی خبر منتشر شده بود . تغییری که به آن اشاره کردیم به اینگونه بود که متن خبر در خبرگزاری فارس به گونه ای بود که در آن اشاره ای نشده بود که این سخنان از زبان رئیس هیئت مدیره ی باشگاه ملوان نقل شده است اما در سایت رسمی باشگاه در متن خبر که کپی شده از خبرگزاری معتبر فارس نیز بود اضافه گردید که الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه عنوان نموده است که  “محجوب اسپانسر ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی برای ملوان آورد” . همچنین در خبر عنوان شد که قرار است از این حامی مالی در مراسمی رونمایی شود و در همین مراسم از تیم بانوان ملوان نیز برای قهرمانی در جام حذفی تجلیل به عمل آید که حتی سرمربی و کاپیتان تیم بانوان ملوان در مصاحبه ای که در سایت رسمی باشگاه منتشر شد به آن اشاره کرد و گفت برنامه ریزی مناسبی در این خصوص شده است .

 

عکس خبر در خبرگزاری فارس :

 

 

عکس خبر در سایت رسمی باشگاه :

 

 

لینک خبر در خبرگزاری فارس

لینک خبر در سایت رسمی باشگاه

لینک مصاحبه مریم ایراندوست در سایت رسمی باشگاه

 

حال پس از گذشت ۲۴ روز از تاریخ انتشار این خبر ، الماسی رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در گفتگویی با خبرگزاری نسیم که البته سایت رسمی باشگاه نیز آن را منتشر کرده است ، به کل این خبر را تکذیب کرده است و گفته : « این که می‌گویند برای ملوان اسپانسر ۸ میلیاردی پیدا شده دروغ است. تا این لحظه هیچ کسی حاضر نشده هزینه‌های ملوان را تقبل کند. هرکسی می‌خواهد باشگاه ملوان را بخرد باید به صورت کتبی درخواست خود را به دفتر باشگاه بفرستد .»

 

عکس خبر در خبرگزاری نسیم :

عکس خبر در سایت رسمی باشگاه :

 

لینک خبر در خبرگزاری نسیم

لینک خبر در سایت رسمی باشگاه

 

بدون شک هر شخصی با خواندن این متن به یاد خبر ۲۴ روز پیش می افتد و این موضوع که قالباً اینگونه است که وقتی خبری را سایت رسمی باشگاه منتشر می کند به نقل از هر منبعی ، یعنی آن خبر را تایید کرده است و این را مسئولان باشگاه بهتر از هر کسی می دانند و مالک محترم باشگاه که به درستی حساسیت ویژه ای روی اخبار منتشره بر روی خبرگزاری ها و سایت های مختلف دارد بارها این موضوع را ثابت کرده ، در صورت کذب بودن این خبر چرا در همان تاریخ واکنشی نشان نداده اند و پس از گذشت ۲۴ روز این خبر تکذیب می شود ؟

 

به هر صورت یک قسمت از کار می لنگد ! یا خبر در خبرگزاری ها و سایت رسمی باشگاه به اشتباه درج شده است ، یا متن خبر ایرادی بس بزرگ دارد و واکنشی غیر حرفه ای از سوی باشگاه داشته است ! اگر متن مصاحبه رئیس هیئت مدیره با خبرگزاری نسیم در مورد اسپانسر ۸ میلیاردی اشتباه یا ایرادی داشته چرا سایت رسمی باشگاه عیناً آن را منتشر کرده و چرا تا کنون تصحیح نشده است ؟ در غیر این صورت خبر ۲۶ فروردین که روی سایت رسمی باشگاه و خبرگزاری فارس قرار گرفته مشکلی دارد که اگر داشته چگونه پس از گذشت ۲۴ روز هنوز خبر از روی این سایت ها برداشته نشده است ؟

 

این پرسشی است که در ذهن همگان پس از انتشار این خبر ایجاد شده و اگر بار دیگر متهم به حاشیه سازی علیه باشگاه و دشمنی با تیم محبوبمان ملوان نشویم ، آن را مطرح کردیم بلکه پاسخ شفافی دریافت نماییم زیرا این خبر در این وضعیت نابسامان اقتصادی بسیار زیاد مهم و حیاتی می باشد .

 

 

میثم شاهین

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net