به گزارش خبرگزاری فارس، نمانیا ویدیچ که ژانویه ۲۰۰۵ از اسپارتاک مسکو راهی منچستریونایتد شد، هشت سال و نیم در […]

به گزارش خبرگزاری فارس، نمانیا ویدیچ که ژانویه ۲۰۰۵ از اسپارتاک مسکو راهی منچستریونایتد شد، هشت سال و نیم در این تیم ماند تا پنج قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در کارنامه‌اش ثبت شود.

 

 

 

ویدیچ در گفت‌وگو با دیلی اکسپرس گفت: به هیچ وجه پشیمان نیستم. همواره صد در صد توانم را در همه دیدارها برای منچستریونایتد گذاشتم. بدون شک حضور در این باشگاه بهترین دوران فوتبال حرفه‌ای من است. هشت سال فوق العاده داشتم. البته بهتر است بگویم هفت سال فوق العاده چون امسال به هیچ وجه خوب نبودیم. پس از پایان قراردادم با منیچستریونایتد دیگر علاقه‌ای برای ماندن در لیگ انگلیس ندارم زیرا در این کشور تنها باشگاهی که دوست دارم برای آن به میدان بروم یونایتد است. خوش شانس بودم که سال‌ها عضوی از این باشگاه بودم. خاطره‌های خوبی دارم. فکر نمی‌کردم بتوانم در دوران حضورم در این باشگاه ۱۵ جام قهرمانی کسب کنم.

 

وی افزود: با الکس فرگوسن که بزرگترین مربی است کار کردم. چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. نه تنها در داخل زمین بلکه در خارج از زمین نیز از او آموختم. باشگاه به شکلی است که شما حس می‌کنید اعضای یک خانواده هستید. این یک تجربه عالی برای من بود.

 

ویدیچ با حضور در دیدار هال سیتی، بازی شماره ۲۹۹ خود با پیراهن منچستریونایتد را انجام خواهد داد. او امشب در اولدترافورد با هواداران این تیم خداحافظی خواهد کرد و در دیدار هفته آینده این تیم مقابل ساوتهمپتون آخرین بار با پیراهن شیاطین سرخ در میدان حضور می‌یابد.