آرسنال با پیروزی مقابل وست برومویچ موفق شد در پایان هفته سی و هفتم جایگاه چهارم خود را تثبیت کند. […]

آرسنال با پیروزی مقابل وست برومویچ موفق شد در پایان هفته سی و هفتم جایگاه چهارم خود را تثبیت کند.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس با یک دیدار پیگیری شد که در آن آرسنال مقابل وست برومویچ آلبیون با یک گل به برتری رسید.

 

 

در این دیدار اولیویه ژیرو در دقیقه ۱۴ تنها گل مسابقه را به ثمر رساند تا آرسنال را ۷۶ امتیازی کرده و در رده چهارم نگه دارد. بدین ترتیب جایگاه این تیم تثبیت شد و به دیدارهای مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. اگر چلسی در دیدارهای آینده خود نتیجه نگیرد و توپچی‌ها نیز دیدار بعدی را نیز با پیروزی پشت سر بگذارند، این تیم می‌تواند به شکل مستقیم راهی لیگ قهرمانان شود.

 

 

وست بروم هم نگرانی‌ای بابت سقوط به دسته پایین‌تر ندارد پس از شکست مقابل آرسنال با همان ۳۶ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

 

در یک دیدار دیگر از هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس هم، تیم فوتبال چلسی رده سومی در ورزشگاه خانگی خود استمفوردبریج میزبان نوریچ‌سیتی بود که در رده هجدهم و در خطر سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد.

 

این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

چلسی با این تساوی ۷۹ امتیازی شد و با توجه به ۸۰ امتیازی بودن لیورپول و منچستر سیتی و یک بازی کمتر این دو تیم، امیدهای شاگردان مورینیو برای قهرمانی در لیگ برتر بسیار کم شد.

 

نوریچ نیز با این تساوی ۳۳ امتیازی شد و در صورت پیروزی ساندرلند در دیدار عقب‌افتاده، سقوطش به لیگ دسته اول انگلیس قطعی خواهد شد.