تیم فوتبال اتلتیکو مادرید مقابل لوانته ی والنسیا شکست خورد.         به گزارش ایرنا؛ شاگردان دیگو سیمئونه […]

تیم فوتبال اتلتیکو مادرید مقابل لوانته ی والنسیا شکست خورد.

 

 

 

 

به گزارش ایرنا؛ شاگردان دیگو سیمئونه در حالی یکشنبه شب مغلوب تیم لوانته شدند که تیمشان درصدرجدول رده بندی رقابت های این لیگ قراردارد.

 

بازیکنان آتلتیکو که چهارشنبه شب گذشته تیم چلسی را با نتیجه خیره کننده ۳ بر یک در ورزشگاه استمفوردبریج لندن شکست داده و راهی دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند، مقابل تیم لوانته بسیار پراشتباه بودند وبا نتیجه ۲ بر صفر مغلوب این تیم شدند تا در فاصله دوهفته پایانی این رقابت ها شانس کسب عنوان قهرمانی خود را کم رنگ کنند.

 

گل های تیم لوانته برابر آتلتیکو مادرید را دراین دیدارفیلیپ لوییس مدافع چپ آتلتیکو دردقیقه ۷ به اشتباه درون دروازه خودی جای داد و دیگر گل این تیم را نیز دیوید بارال دردقیقه ۶۹ به ثمر رساند تا تلخ ترین شکست این فصل آتلتیکو رقم بخورد.

 

تیم فوتبال رئال مادرید هم در هفته سی و ششم لیگ فوتبال باشگاه های اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان والنسیا بود و در پایان به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد.

 

در این دیدار «جرمی متئو» و «پارخو» برای والنسیا و «سرخیو راموس» و «کریستیانو رونالدو» برای رئال مادرید گلزنی کردند.

 

در این دیدار رئال مادرید تا دقیقه ۹۲ از حریف خود عقب بود که در این لحظه، رونالدو با ضربه پشت پا گلی دیدنی را به تور والنسیاییها چسباند تا کهکشانی پوشان از شکست رهایی یابند.

 

با این اوصاف اتلتیکومادرید با وجود شکست برابر لوانته همچنان با ۸۸ امتیاز صدرنشین است و بارسلونا با ۸۵ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

 

رئال مادرید نیز با ۸۳ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه سوم جدول رده بندی جاخوش کرده است.