سقوط تیم‌های فوتبال فولام و کاردیف سیتی با شکست مقابل حریفان خود به دسته پایین‌تر قطعی شد.       […]

سقوط تیم‌های فوتبال فولام و کاردیف سیتی با شکست مقابل حریفان خود به دسته پایین‌تر قطعی شد.

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، پنج دیدار به طور همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم در آستانه سقوط فولام که اشکان دژاگه ملی‌پوش کشورمان را در اختیار دارد در خانه استوک‌سیتی با نتیجه پرگل ۴ بر یک شکست خورد.

 

اشکان دژاگه در این دیدار در ترکیب ثابت تیمش قرار نداشت و در دقیقه ۳۴ وارد زمین شد.

 

فولام با این شکست در امتیاز ۳۱ و رده نوزدهم جدول باقی ماند و یا توجه با پیروزی ساندرلند رده هفدهمی مقابل منچستر یونایتد، سقوطش به دسته پایین‌تر به همراه کاردیف قطعی شد.

 

در دیدار حساس دیگر تیم فوتبال منچستر یونایتد در ادامه ناکامی‌های این فصل خود در اولدترافورد با نتیجه یک بر صفر از ساندرلند شکست خورد.

 

تک گل این مسابقه را لارسون در دقیقه ۳۰ به ثمر رساند.

 

در یک دیدار دیگر از هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس هم، تیم فوتبال منچسترسیتی شانس نخست قهرمانی رقابت‌های این فصل لیگ برتر که با یک بازی کمتر در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار دارد، در خانه اورتون به مصاف این تیم رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود شاگردان مانوئل پیگرینی به پایان رسید.

 

بارکلی در دقیقه ۱۱ و لوکاکو ۶۵ برای اورتون گلزنی کردند و آخرو ۲۲ و ادین ژکو ۴۳ و ۴۸ برای سیتی گل زدند.

 

همچنین سرخیو آخرو مهاجم تیم فوتبال منچسترسیتی و همچنین تیم ملی فوتبال آرژانتین در دقیقه ۲۸ و به دلیل مصدومیت مجبور به ترک زمین شد، اتفاقی که موجب افزایش نگرانی‌های کادر فنی تیم ملی فوتبال آرژانتین در آستانه رقابت‌های حساس جام جهانی شده است.

 

منچستر سیتی با این پیروزی ۸۰ امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول، صدر جدول را تصاحب کرد.

 

اورتون نیز با این شکست ۶۹ امتیازی باقی ماند و از رسیدن به سهمیه پلی‌آف برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا بازماند و به سهمیه حضور در لیگ اروپا قناعت کرد.


در سایر دیدارها نتایج زیر به دست آمد:

 

استون‌ویلا ۳   هال‌سیتی ۱

نیوکاسل ۳   کاردیف ۰

سوانسی ۰   ساوتهمپتون ۱

وستهام ۲    تاتنهام ۰