باشگاه رئال مادرید آماده است تا برای برطرف کردن و بخشیده شدن محرومیت ژابی آلونسو از حضور در فینال لیسبون […]

باشگاه رئال مادرید آماده است تا برای برطرف کردن و بخشیده شدن محرومیت ژابی آلونسو از حضور در فینال لیسبون تلاش کند.

 

 

 

 

به گزارش سرویس ورزشی برنا، در جریان دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید مقابل بایرن مونیخ، ژابی آلونسو به دلیل تکل روی پای  شواین اشتایگر در دقیقه ۳۸ مسابقه کارت زرد را مقابل چشمان خود دید. این دومین کارت زرد او در مراحل حذفی بود که به معنی از دست دادن اتوماتیک بازی بعدی است.

 

مادرید درخواست تجدید نظر خود را به سیستم کنترل انضباطی یوفا ارسال خواهد کرد اما دلیل کمی برای خوش بینی وجود دارد. آخرین درخواست تجدید نظر از طرف باشگاه والنسیا برای لغو محرومیت پاکو آلکاسر بود که با نشنیده گرفته شدن از طرف یوفا، او نیز دیدار نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل سویا را از دست داد.

 

والنسیا فیلمی به یوفا تحویل داده بود و به وسیله آن اعتراض خود نسبت به اینکه بتو، دروازه بان سویا با مهاجم آنها برخورد داشته است، ابراز کرده بودند.

 

اگر درخواست تجدیدنظر ناموفق باشد، آنها پرونده خود را به بدنه تجدید نظر یوفا ارسال خواهند کرد که رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا، پدرو توماس نیز یکی از اعضای آن است. اگر در این راه هم موفق نشوند، پس از آن به دادگاه اداری-ورزشی وزارت اسپانیا مراجعه خواهند کرد!

 

ژابی اولین کارت زرد خود را در مقابل کپنهاگن و در مرحله گروهی دریافت کرد و دومین کارت زرد او در دیدار برگشت مقابل دورتموند بود. بعد از اینکه برای سومین بار در مقابل بایرن مونیخ کارت زرد گرفت، ژابی با مدیر داوری یوفا، پیرلوئیجی کولینا صحبت کرد و مقررات یوفا را ناعادلانه قلمداد کرد.

 

بازیکنان در جام جهانی اگر در مرحله نیمه نهایی محروم شوند، کارت آنها برای دیدار فینال پاک می شود، در صورتی که این قانون در یوفا وجود ندارد.