بلاتکلیفی ملوان باعث شده اکثر بازیکنان از این موضوع شاکی باشند. از اتفاقات اخیر باشگاه ملوان هیچ‌کس راضی نیست و […]

بلاتکلیفی ملوان باعث شده اکثر بازیکنان از این موضوع شاکی باشند. از اتفاقات اخیر باشگاه ملوان هیچ‌کس راضی نیست و به جز بازیکنان بومی‌، غیربومی‌ها نیز شدیدا از شرایط بوجود آمده ناراحت هستند. در این رابطه گفت‌وگوی ۹۰ را با محسن یوسفی بخوانید:

 

 

 

 

۹۰: از ملوان چه خبر؟

از تیمی که صاحبش معلوم نیست و هر روز هم یک خبر جدید دارد چه انتظاری دارید؟

 

۹۰: حالا تکلیف بازیکنان چیست؟

ما همین چند بازی آخر هم تکلیف‌مان نامشخص نبود و برای دل هواداران بازی می‌کردیم. ملوان مدت‌هاست که مالک ندارد و تنها بازیکنان و کادرفنی بودند که با حمایت هواداران توانستند نتایج لازم را بگیرند و مثل خیلی از تیم‌ها برای سقوط نکردن دست و پا نزنند.

 

۹۰: تو خودت چقدر طلب داری؟

من تنها ۳۶ درصد گرفته‌ام و فکر کنم مجانی بازی کرده‌ام چون قرار دادم میلیاردی نبود که دلم نسوزد و بگویم ۳۶ درصد حداقل ۳۰، ۴۰ میلیون می‌شود.

 

۹۰: قبول داری اگر تیم برای سقوط نکردن می‌جنگید بهتر پول می‌دادند؟

من هنوز یادم نرفته که وقتی داماش داشت سقوط می‌کرد با اینکه ملوان و داماش با هم کارد و پنیر هستند برای ما پاداش گذاشتند و مسئولان شهر می‌گفتند اگر فجر را ببرید فلان قدر پاداش می‌گیرید اما خیلی زود همین افراد رفتند پی‌کارشان و پیدایشان نشد! به نظر من ملوان و حضور عده‌ای بازیکن دلسوز نگذاشت ملوان سقوط کند چون تیم را دوست داشتند و تا روز آخر جنگیدند.

 

۹۰: الان محجوب کجاست؟

من نمی‌دانم اصلا محجوب مالک باشگاه هست یا نیست؟ او روز اولی که به ملوان آمد به ما گفت ۵ درصد از قرارداد فصل آینده‌تان را نیز خواهم داد. او طوری حرف می زد که خیلی‌ها تعجب کرده بودند! او خیلی وعده‌ و وعید داد اما معلوم نشد چرا پول فصل گذشته بازیکنان را نیز نداد و رفت که رفت! او مدعی شد بدهکاری ملوان زیاد است و نمی‌تواند بدهد. چطور کسی که همان ر وز اول قول‌های ۱۰۰ میلیاردی می‌داد از ۱۰ میلیارد ترسید؟ من خیلی حرف‌ها را می‌خواهم بزنم ولی حرف زدن بعضی مواقع آدم را کوچک می‌کند چون عده ای فکر می‌کنند چه خبر است. من یک سال فوتبالی خوب در انزلی داشتم و با این شرایط در انزلی نمی‌مانم چون دروغ زیاد گفتند و فقط وعده دادند. باور کنید خیلی چیزها عصبی‌ام می‌کند که آنها را مطرح کنم اما بهتر است زیاد خودم را ناراحت نکنم و دنبال تیم دیگری باشم.

 

۹۰: پس از ملوان می‌روی؟

من با چند تیم صحبت کرده‌ام و اگر این شرایط در ملوان باشد نمی‌مانم چون هر کس این آقایان را نشناخته باشد یا خواب بوده یا خودش را به خواب زده است!

 

۹۰: به استقلال باز نمی‌گردی؟

من با استقلال مشکلی نداشتم و ندارم ولی تیمی را انتخاب می‌کنم که مربی‌اش برای تیم دل بسوزاند و از مدیرانش دروغ نشنود.

 

۹۰: دراگان چرا نماند. راست است که می‌گویند پول زیادی درخواست کرده؟

اصلا اینطور نیست و من از همین‌جا می‌گویم اگر به دراگان ۱۰ میلیارد هم می‌دادند او نمی‌ماند. مشکل دراگان «پول» نبود، مشکلش کسانی بودند که از اول او را سرکار گذاشتند و دروغ گفتند. دراگان عاشق کارش بود و برای پول به انزلی نیامد که برود. با او برخوردی کردند که خودش برود آخر هم شایعه کردند دراگان پول زیادی می‌خواست در حالی که همه آنها دروغ بود.

 

۹۰: بازیکنان بومی هم ناراحت هستند؟

بومی‌های ملوان دل بزرگی دارند که حرف نمی‌زنند و ساکت هستند. به خدا بازیکنان بومی ملوان خیلی چیزها را می‌دیدند اما حرف نزدند چون ملوان را دوست داشتند. خیلی‌ها در انزلی موفقیت دراگان را نمی‌خواستند. وقتی هم که موفق شد مجبور شدند دست به کارهایی بزنند تا مربی خارجی برود و پشت سرش را نگاه نکند.

 

۹۰: این اسپانسر هشت میلیاردی محجوب چه شد؟

ساده ای! هشت میلیارد کجا بود؟ یک آدم عاقل می‌داند که چنین خبری نیست و بعضی حرف‌ها و شایعات عصبی‌ام می‌‌کند. بهتر است دیگر حرفی نزنم.

 

منبع: نود.نت