نصرت ایراندوست تمایل زیادی دارد تا پژمان نوری یک بار دیگر برای ملوان بازی کند.     نام پژمان نوری […]

نصرت ایراندوست تمایل زیادی دارد تا پژمان نوری یک بار دیگر برای ملوان بازی کند.

 

 

نام پژمان نوری در حالی در فهرست نصرت ایراندوست برای بازگشت به ملوان قرار گرفته است که به نظر خیلی ها دوست ندارند این بازیکن قدیمی به انزلی برگردد.


در شرایطی که در سالهای قبل ملوان چهره های زیادی را از دست داده بود و به حضور بازیکنان شاخص خودش نیاز داشت نوری بهترین روزهای فوتبالی اش را در پرسپولیس،امارات و استقلال گذراند تا همین اتفاق بهانه ای باشد برای اینکه حالا هم تیمی های سابقش به صورت خیلی خفیف مانع از حضور او در ملوان شوند.

 

در گزارشی که خبر لایو نوشته است؛آنها از بازیکنانی مثل رافخایی،یوسف زاده و حتی مازیار زارع  به عنوان مخالفان نوری نام برده اند.این بازیکنان خیلی زیر پوستی نصرت ایراندوست و بقیه مسئولان باشگاه را متوجه این ماجرا کرده اند که در صورت بازگشت نوری به ملوان در این تیم نخواهند ماند.

 

آن‌ها که با وجود همه سختی ها توانسته‌اند ملوان را در لیگ برتر حفظ کنند، به نوعی بازی را از پژمان برده اند و حرفشان به مراتب بیشتر از او نزد مسئولان باشگاه برش دارد.ضمن اینکه از نظر خیلی از هواداران ملوان از انصاف به دور است که پژمان بازگردد و بازوبند کاپیتانی را هم در حضور مازیار زارع به بازو ببندد!

 

هوادارانی که در مسابقه ملوان مقابل استقلال با تشویق‌های کوبنده خود چنان نام مازیار را در ورزشگاه فریاد زدند که با این کار به وضوح به پژمان نشان دادند که جایی میان هواداران تیم سابق خود ندارد.

 

با این حال باید دید آیا ایراندوست حاضر می‌شود پژمان را به بهای سنگین رفتن مهره های اصلی تیمش بازگرداند یا از خیر او می‌گذرد؟

 

منبع : خبر آنلاین