سپاهان اصفهان برابر الهلال شکست خورد تا سومین نماینده ایران هم از لیگ قهرمانان حذف شود.         […]

سپاهان اصفهان برابر الهلال شکست خورد تا سومین نماینده ایران هم از لیگ قهرمانان حذف شود.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدارهای گروه D لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۲:۲۰ آغاز شد و سپاهان در عربستان به مصاف الهلال رفت که این دیدار با پیروزی یک بر صفر الهلال به پایان رسید و السد هم توانست با نتیجه دو بر یک الاهلی را شکست دهد.

با این نتایج الهلال و السد به عنوان تیم‌های اول و دوم به دور بعد صعود کردند.

تک گل الهلال برابر سپاهان را ناصر الشمرانی(۴۵+۲) به ثمر رساند.

 

 

نیمه اول:

سپاهانی‌ها که یک تساوی آنها را به مرحله بعد می‌رساند اجازه گذر مهاجمان الهلال از میانه میدان را نمی‌دادند.

در دقیقه ۴۲ قحطانی و عقیلی در محوطه جریمه سپاهان با هم برخوردی داشتند و در حالی‌که آبی‌پوشان عربستانی معتقد به پنالتی بودند داور دستور به ادامه بازی داد.

سپاهانی‌ها در دقیقه ۴۴ روی دروازه الهلال فشار آوردند اما مدافعان الهلال اجازه ندادند سپاهانی ها از این موقعیت‌ها استفاده کنند.

ناصر الشمرانی در دقیقه ۴۵+۲ توانست با یک شوت توپ را به کنج دروازه گردان بفرستد و تیمش را یک بر صفر پیش بیندازد.

 

 

نیمه دوم:

الهلالی‌ها این نیمه را با حمله به سمت دروازه سپاهان آعاز کردند و سالم الدوساری دروازه گردان را هدف گرفت اما توپش با اختلاف کمی به بیرون رفت.

الهلالی‌ها در دقیقه ۵۵ صاحب ضربه ایستگاهی شدند که دیگائو آن را به بیرون زد.

در دقیقه ۶۷ الهلالی‌ها یک بار دیگر از دفاع سپاهان گذشتند و این بار نواف که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود دروازه گردان را هدف گرفت اما توپش به کرنر رفت و این کرنر هم برای الهلال سودی نداشت.

سپاهان در دقیقه ۷۲ صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه شد و امید ابراهیمی این ضربه را زد اما با اختلاف کمی این توپ به بیرون رفت تا ثانیه‌ها هر چه زودتر به لحظه حذف سومین نماینده ایران نزدیک شوند.

در دقیقه ۷۵ ناصر الشمرانی باز هم از مدافعان سپاهان گذشت و درست لحظه‌ای که با گردان تک به تک بود توپ را با اختلاف کمی به بیرون زد.

در ادامه الهلال صاحب یک کرنر شد و این موقعیت هم با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۳ هادی عقیلی روی سانتر پاپی می‌توانست با ضربه سر دروازه الهلال را باز کند اما توپش با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

آخرین تلاش‌های سپاهان در ۵ دقیقه وقت اضافه این بازی هم ره به جایی نبرد و نماینده کشورمان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

 

 

به گزارش تسنیم در دیگر دیدار این گروه السد میزبان الاهلی امارات بود و در این دیدار ابتدا گرافیته(۱۵) الاهلی را پیش انداخت اما در ادامه خلفان ابراهیم(۳۴) گل تساوی را به ثمر رساند تا این دیدار با تساوی یک بر یک در نیمه نخست به پایان برسد. در نیمه دوم تاباتا(۷۹) دومین گل السد را به ثمر رساند. این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود السد به پایان رسید.

 

در پایان دیدارهای این گروه الهلال با ۹ امتیاز و السد با ۸ امتیاز به عنوان تیم‌های اول و دوم به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کردند.

 

الاهلی و سپاهان نیز هر دو با ۷ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند و حذف شدند تا سپاهان پس از استقلال و تراکتورسازی با لیگ قهرمانان آسیا وداع کند و فولاد خوزستان تنها نماینده راه یافته ایران به مرحله یک هشتم نهایی باشد.