سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تاکید کرد یک ملوانی هیچ وقت ترسی به دل راه نمی‌دهد.       […]

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تاکید کرد یک ملوانی هیچ وقت ترسی به دل راه نمی‌دهد.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی با عبور از دراگان اسکوچیچ به یکباره نصرت ایراندوست را به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب کردند. این در حالی است که دراگان فصل گذشته نتایج خوبی در ملوان گرفت و حالا محبوبیت زیادی بین هواداران و مردم انزلی به دست آورده است.

 

با عملکردی که اسکوچیچ در ملوان داشته است، کار ایراندوست در فصل آینده سخت خواهد بود و خودش هم این موضوع را قبول دارد. این مربی باتجربه در مورد رسیدن به نیمکت ملوان و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

 

 

قبول دارید که انتخاب شما به عنوان سرمربی جدید ملوان کمی باورنکردنی بود؟

نمی‌‌دانم در جواب شما چه بگویم. چرا باید باور نکردنی باشد؟

 

 

چون چند سال از لیگ برتر دور بودید و خیلی‌ها انتظار نداشتند باشگاه ملوان شما را به عنوان جانشین اسکوچیچ انتخاب کند.

من از فوتبال دور نبودم و ۳ سال است که در آکادمی باشگاه ملوان مشغول به کار هستم. ۲ سال هم ادامه تحصیل دادم و با فدراسیون فوتبال نیز همکاری داشتم. من در کنار فوتبال بوده و هستم و هیچ وقت از آن دور نشده‌ام.

 

 

می‌‌دانید که مردم انزلی و هواداران ملوان از رفتن اسکوچیچ خیلی ناراحت هستند؟

ناراحتی آنها بابت رفتن دراگان طبیعی است. او خیلی خوب نتیجه گرفت و مردم انزلی هم قدرشناس هستند. من هم چند سال پیش ملوان را هفتم کردم و از این تیم جدا شدم. آن زمان هم هواداران ناراحت شدند.

 

 

خیلی‌ها معتقدند سیاست باشگاه ملوان در از دست دادن اسکوچیچ درست نبود. نظر شما چیست؟

به هر حال این مسائل به سیاست‌های باشگاه، مالک ملوان و مسئولان انزلی مربوط می‌شود. طبیعتاً یکی از اهداف مهم مسئولان این است که بدهی‌های باشگاه پرداخت شود و دیگر مشکلات مالی به وجود نیاید.

 

 

یعنی کنار گذاشتن اسکوچیچ می‌‌تواند مسائل مالی باشگاه ملوان را حل کند؟

من هیچ وقت چنین حرفی نزدم و این موضوع ربطی به ماندن یا جدایی دراگان ندارد. به هر حال این تصمیمی بود که مسئولان ملوان گرفتند. در ضمن مطمئن باشید که دلیل اصلی جدایی اسکوچیچ از ملوان این بود که طرفین در مورد مسائل مالی به توافق نرسیدند. حتی چند روز پیش با آقای غلامی صحبت کردم و گفتم بهترین کار این است که اسکوچیچ بماند. مسئولان باشگاه هم از چند روز قبل با من صحبت کردند تا اگر با دراگان به توافق نرسیدند مذاکرات جدی را انجام دهیم.

 

 

بابت فصل آینده چقدر از ملوان پول می‌‌گیرید؟

من به مسئولان باشگاه گفتم که برای ملوان هیچ وقت از پول حرف نمی‌‌زنم. در این مورد آنها تصمیم‌گیرنده هستند و هر چقدر پول بدهند قبول می‌‌کنم.

 

 

از اینکه دعوت ملوان را قبول کردید ترس ندارید؟

این سؤال را در سال ۸۳ یک خبرنگار از من پرسید. آن زمان ملوان تازه از لیگ یک به لیگ برتر آمده بود و من سرمربی این تیم شده بودم. آن زمان گفتم هیچ ترسی از حضور در ملوان ندارم و امروز هم همان حرف را می‌زنم. من ملوانی هستم و یک ملوانی هیچ وقت نمی‌ترسد. وظیفه دارم که در ملوان نهایت تلاشم را انجام دهم.

 

 

ولی قبول دارید با توجه به نتایج دراگان کار سختی دارید و در صورت نتیجه نگرفتن باید منتظر فشارهای هواداران ملوان باشید؟

قبول دارم کار سختی دارم و حتی پیش‌بینی این مسائل را می‌‌کنم و خودم را برای فشارهای احتمالی هواداران آماده کرده‌ام. من قبل از اینکه یک مربی باشم یک مرد هستم و یک مرد نباید بترسد. شما دیدید که امیر قلعه‌نویی که او را موفق‌ترین مربی ایران می‌‌دانم، امسال با استقلال پنجم شد و در دو جام دیگر هم نتیجه نگرفت. این باعث نمی‌‌شود که بگوییم او مربی بدی بوده است.

 

 

منبع: تسنیم