به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی هیئت مدیره این باشگاه عصر امروز جلسه ای را در منطقه چهارم نیروی […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی هیئت مدیره این باشگاه عصر امروز جلسه ای را در منطقه چهارم نیروی دریایی برگزار کردند که صورت جلسه آن به شرح زیر است:

 

۱- از بین سه گزینه (دراگان اسکوچیچ، فرهاد پور غلامی و نصرت ایراندوست) برای سرمربی فصل آینده تیم بزرگسالان، نصرت ایراندوست به اتفاق جمیع آراء اعضای هیئت مدیره به عنوان سرمربی فصل آینده انتخاب شد.

 

 

۲- کار حسابرسی باشگاه توسط حسابرسان مستقل باشگاه به اتمام رسیده است اما ابهاماتی در اسناد وجود دارد که پس از بررسی جامع اعلام خواهد شد.

 

 

۳- بازنگری در ساختار باشگاه ملوان و حیطه اختیارات مجموعه باشگاه مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و طبق نتایج به دست آمده از افراد حقوقی و صاحب نظر برای بازنگری اساسنامه باشگاه ملوان و هماهنگ کردن آن با قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا و باشگاه های حرفه ای استفاده خواهد شد.

 

 

۴- افرادی که برای حمایت مالی ملوان و اسپانسرینگ درخواست کرده بودند مقرر شد تا ۲۳ اردیبهشت در صورت توافق نهایی معرفی شوند.

 

 

۵- تاسیس دانشگاه علمی کاربردی به نام باشگاه ملوان مطرح گردید و به تصویب اعضاء رسید که در آیند در رابطه با بحث توسعه و گسترش آن بحث خواهد شد.

 

 

۶- در خصوص بدهی های معوقه باشگاه گزارش حسابرس قرائت شد و به بحث و تبادل نظر گذاشته شد . به دلیل دغدغه مالک باشگاه بابت عدم ایجاد تعهدات و دیون سابق توسط ایشان که بعد از حسابرسی نسبت به مبلغ اعلام شده در توافق نامه افزایش یافته بود، هیئت مدیره ضمن تایید اینکه تعهدات و دیون مازاد بر مبلغ مورد توافق در تفاهم نامه توسط سیروس محجوب ایجاد نگردید ه ,موافقت نمودند.تا از طریق فراخوان عمومی که تا ۴۸ ساعت آینده در سایت رسمی باشگاه اعلام خواهد شد اشخاص حقیقی وحقوقی حد اکثر تا تاریخ ۹۳/۲/۱۵ پیشنهادات خود  را   در  رابطه انتقال گرفتن سهام ملوان به خود ,  به دفتر (دبیر خانه ) باشگاه ارسال نمایند تا پس از بررسی هیئت مدیره نتیجه آن را به اطلاع عموم برساند