هیچ پیشنهاد همکاری برای فصل آینده به من نشده است. سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اعتمادم را نسبت به […]

هیچ پیشنهاد همکاری برای فصل آینده به من نشده است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اعتمادم را نسبت به باشگاه ملوان از دست داده‌ام و آنها هرگز به من احترام نگذاشتند.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ پس از انتخاب نصرت ایراندوست به عنوان سرمربی فصل آینده ملوان و اینکه به او پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری از سوی باشگاه داده شده متنی را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد که آن را در زیر می‌خوانید:

 

«در جلسه مورخ ۳۰/۱/۹۳ که مدیرعامل باشگاه ملوان با من برگزار کرد هرگز پیشنهادی جهت تمدید قرارداد برای فصل بعد به من ارائه نشد نمی‌دانم به چه دلیل آنها این خبر را در سایت رسمی باشگاه قرار دادند.

 

در مدت ۱۰ روز پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر از طرف باشگاه هیچ‌کس با من تماس نگرفت تا از من سپاسگزاری کند یا اینکه بپرسد به چیزی نیاز دارم یا خیر. به این ترتیب آنها به من بی‌احترامی کامل انجام دادند ولی در اخبار اعلام کردند پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری به من کرده‌اند.

 

در جلسه‌ای که با مدیرعامل داشتم فقط گفتم ۶۰ هزار دلار طلب باقی‌مانده‌ام را پرداخت کنید و برایم عجیب است که آنها چنین رفتاری داشته‌اند و از پیشنهاد همکاری با من سخن گفته‌اند برای من همواره اعتماد، احترام و صداقت جایگاه نخست را دارد. من اعتمادم را نسبت به باشگاه از دست داده‌ام و آنها هرگز به من احترام نگذاشتند.

 

از بازیکنان ملوان و هواداران قدردانی می‌کنم و ناراحتم که در چند ماه اخیر باشگاه با احساسات آنها بازی کرد. من برای تمام چیزهایی که بیان کردم سند و مدرک دارم و می‌توانم آنها را اثبات کنم به این ترتیب بهتر است مردم در مورد جلسه ۳۰ فروردین قضاوت کنند اینکه آیا آن جلسه تظاهر دروغ نبود؟»

 

 

منبع : فارس

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: اعتمادم را نسبت به باشگاه ملوان از دست داده‌ام و آنها هرگز به من احترام نگذاشتند. – See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930131001369#sthash.B7WMKMIK.dpuf