سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به وضعیت کادر فنی این تیم برای فصل آینده گفت: باشگاه […]

 

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به وضعیت کادر فنی این تیم برای فصل آینده گفت: باشگاه ملوان باید اسکوچیچ را برای فصل بعد حفظ کند.

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط مبهم دراگان اسکوچیچ در ملوان بندرانزلی گفت: باشگاه ملوان تحت هر شرایطی باید دراگان را حفظ کند و اگر هم قرار است تغییری ایجاد شود فقط باید در جهت تقویت تیم باشد نه اینکه سرمربی را عوض کنند. عبور از اسکوچیچ اشتباه است و ملوان برای اینکه روند خوب فصل گذشته را ادامه دهد باید کادر فنی‌اش را حفظ و حتی تقویت کند.

وی در ادامه افزود: اگر ملوان می‌خواهد موقعیتی بهتر از این داشته باشد باید سرمربی‌اش را حفظ کند. هیچ تیمی با تغییرات غیرمنطقی نمی‌تواند نتیجه بگیرد و وقتی مربی ملوان تغییر کند، طبیعتاً خیلی چیزهای دیگر تغییر خواهد کرد و این به سود باشگاه نیست. حتماً مسئولان باشگاه ملوان بعد از تغییرات انتظار دارند که تیم نتیجه بگیرد اما آنها باید بدانند انجام این کار، شرایط را سخت‌تر خواهد کرد. حفظ اسکوچیچ باید در اولویت باشگاه ملوان باشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین در مورد اینکه شاید مسئولان این باشگاه از نظر مالی با اسکوچیچ به توافق نرسیده‌اند، گفت: به هر حال باشگاه ملوان می‌تواند بودجه‌اش را طوری تنظیم کند که با مربی خود به توافق برسد. از طرفی اسکوچیچ هم قطعاً مراعات باشگاه را می‌کند و در نهایت طرفین می‌توانند به توافق برسند. مطمئن باشید ملوان از حفظ اسکوچیچ سود خواهد برد…