نشست مدیرعامل ملوان با اسکوچیچ برای تمدید قرارداد به نتیجه نرسید. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، امروز […]

نشست مدیرعامل ملوان با اسکوچیچ برای تمدید قرارداد به نتیجه نرسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، امروز جلسه‌ای در باشگاه ملوان با حضور مسعود معمایی، مدیرعامل ملوان و دراگان اسکوچیچ برگزار شد، در این جلسه که قرار بود برای تمدید قرارداد اسکوچیچ برای فصل آینده صحبت شود، مدیرعامل ملوان با مجوز هیات مدیره می‌خواست که پیشنهاد جدید برای فصل آینده را با این مربی کروات مطرح کند که وی اول طلب فصل قبل خود و بازیکنانش را مطرح کرد و هدف گذاری فصل آینده باشگاه را خواستار شد که به گفته مدیرعامل ملوان بحث به قرارداد جدید برای فصل آینده نرسید.

 

 

مسعود معمایی افزود: ما باید اول برادری خود را نسبت به اسکوچیچ ثابت کنیم، چون ایشان خوب کار کرده و از ما طلبکار است. ولی چون آقای محجوب از مالکیت باشگاه انصراف داده است و اسپانسری هم نداریم باید پیشنهاد اسکوچیچ را در جلسه هیات مدیره فردا مطرح کنم. البته من هم به ایشان قول دادم که بتوانم مبلغ طلب وی را به ایشان در آینده نزدیک بپردازم.

 

مدیرعامل ملوان در پایان گفت:‌ البته ما فردا با مازیار زارع و سیدجلال رافخایی در خصوص قراردادشان برای فصل آینده جلسه‌ای داریم و مذاکراتمان را با این دو بازیکن طی امروز و فردا آغاز خواهیم کرد.

 

منبع : ایسنا