مدیرعامل سابق ملوان انزلی گفت: مردم انزلی از ۲۴ ساعت ۸ ساعت آن را در مورد فوتبال صحبت می‌کنند و […]

مدیرعامل سابق ملوان انزلی گفت: مردم انزلی از ۲۴ ساعت ۸ ساعت آن را در مورد فوتبال صحبت می‌کنند و فوتبال فقط برای آنها سرگرمی و تفریح نیست بلکه جزئی از زندگی‌شان محسوب می‌شود.

 

 

صادق درودگر در مورد وضعیت تیم ملوان گفت: هر فردی با روش خود مدیریت می‌کند من با توجه به تجربه، سلیقه و فکر خودم در ملوان مدیریت کردم و تلاش کردم تا خون جدیدی به ملوان تزریق کنم و هدفم تحول در این تیم بود. البته روش مدیریت من وحی مُنزل نبود با این حال ملوان فصل موفقی را پشت سر گذاشت و اگر کسر امتیاز و برخی اتفاقات داوری نبود شاید ملوان می‌توانست سهمیه آسیایی را هم بگیرد.

 

 

به نقل از فارس، وی ادامه داد: مسئولان استان و شهر انزلی از وضعیت ملوان راضی بودند زیرا مردم خونگرم این شهر که با فوتبال زندگی می‌کنند دیگر دغدغه‌ای برای سقوط تیمشان نداشتند. مردم انزلی از ۲۴ ساعت ۸ ساعت آن را در مورد فوتبال صحبت می‌کنند و فوتبال فقط برای آنها سرگرمی و تفریح نیست بلکه جزئی از زندگی‌شان محسوب می‌شود.

 

 

درودگر افزود: من نمی‌دانم سیروس محجوب خداحافظی کرده یا به ملوان بازگشته اما می‌دانم الماسی، محجوب، معمایی تلاش می‌کنند تا آرامش به تیم برگردد و بر اساس امکانات و سلیقه خودشان تیم را اداره خواهند کرد انشاءالله که فصل آینده هم مردم انزلی در پایان فصل شادمان باشند اما این را می‌توانم بگویم که بومی‌گرایی صفر یا غیربومی‌گرایی تنها نمی‌تواند خوب یا بد باشد همه چیز را نباید سیاه و سفید دید بلکه خاکستری هم وجود دارد من مطمئنم مسئولان اثرگذار انزلی کمکی به باشگاه نکرده‌اند. این تیم متعلق به بندر انزلی و مردمانش است باید به این تیم کمک شود اگر فولاد و تراکتورسازی موفق می‌شوند مسئولان هم به آنها کمک می‌کنند. ملوان هم ۱۵۰ هزار نفر در انزلی طرفدار دارد باید به این تیم کمک شود.

 

درودگر با اشاره به سفرش به ایتالیا گفت: با برخی از مسئولان فوتبال این کشور صحبت کردم و حتی یک گروه کارشناسی برای بازدید از چمن‌های ورزشگاه‌ها به ایران آمدند و از چمن ورزشگاه تختی و آزادی هم بازدید کردند آنها با محمدرضا ساکت هم جلسه‌ای داشتند. قرار است از ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) تا ۳۰ آوریل معاون اقتصادی و معاون حقوقی باشگاه جنوای ایتالیا برای رایزنی و مذاکره با مسئولان فوتبال به ایران بیایند. یک سرمایه‌گذار ایتالیایی هم قرار است به ایران بیاید این نفرات با مسئولان سازمان لیگ، وزارت ورزش و اداره کل بنادر جلساتی خواهند داشت تا در فوتبال ایران هم سرمایه‌گذاری انجام دهند.

 

منبع : فارس