تیم دسته اولی رن با غلبه بر حریفی از دسته دوم فوتبال فرانسه به دیدار پایانی جام حذفی این کشور […]

تیم دسته اولی رن با غلبه بر حریفی از دسته دوم فوتبال فرانسه به دیدار پایانی جام حذفی این کشور راه پیدا کرد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه، شب گذشته تیم فوتبال رن موفق شد میهمان دسته دومی خود، آنژه را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.

 

محمد یاتارا در دقیقه ۳ گل نخست بازی را به سود آنژه به ثمر رساند اما گل‌‌های اولا تویونن در دقیقه ۱۵ ، کمیل گروسیچکی در دقیقه ۳۶ و ژان ماکو در دقیقه ۴۸ ورق را به سود رن برگرداند تا دومین گل محمد یاتارا برای آنژه که آن را در دقیقه ۸۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند برای تیم میهمان بی‌فایده باشد.

 

به این ترتیب تیم رن برای ششمین بار در تاریخ خود به بازی فینال جام حذفی فرانسه راه پیدا کرد. آخرین باری که رن قهرمان جام حذفی فرانسه شد، سال ۱۹۷۱ بود.

 

در دیگر دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی فرانسه، امشب تیم‌ دسته اولی گنگان میزبان موناکو، تیم دوم جدول رده‌بندی لوشامپیونه است.

 

***

زردپوشان وستفالن با غلبه بر ولفسبورگ، اولین فینالیست جام حذفی آلمان شدند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم بورسیا دورتموند، نایب قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان اروپا میزبان ولفسبورگ بود و در پایان موفق شد این تیم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد.

 

هنریک مخیتاریان در دقیقه ۱۲ و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۴۳ گل‌های دورتموند را در این بازی به ثمر رساندند تا شاگردان یورگن کلوپ راهی بازی فینال شوند.

 

در دومین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان،‌ امشب از ساعت ۲۳ به وقت تهران، بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میزبان کایزرسلاترین دسته دومی است.