فرزاد بلوکباشی سرپرست سابق تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی در رابطه با انحلال این تیم در گفتگو با خبرنگار انزلی […]

فرزاد بلوکباشی سرپرست سابق تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی در رابطه با انحلال این تیم در گفتگو با خبرنگار انزلی کلاب گفت: متاسفانه مسئولین باشگاه ملوان با ما رفتار صادقانه ای ندارند و به شکل نامناسبی تیم فوتبال ساحلی را منحل کردند.

 

 

 

 

وی با اشاره به وضعیت نامناسب مدیریت باشگاه ملوان افزود: اگر مدیریت باشگاه اینگونه باشد ما هم می توانیم باشگاه داری کنیم، من یک برادر در آلمان دارم که با این وضعیت می تواند هفتاد درصد از سهام ملوان را خریداری کند، ضمن اینکه فرید بلوکباشی نیز یک عکس با اریک کانتونا دارد که می توانیم بگوییم کانتونا را به انزلی می آوریم، پس ما برای مالکیت چیزی کم نداریم و اگر مالکیت فقط به اسم باشد و قرار باشد همه تیمها را منحل کنیم ما هم می توانیم مالک باشیم.

 

 

بلوکباشی در رابطه با قرار داد تیم فوتبال ساحلی با باشگاه ملوان گفت: ما این تیم را سال گذشته به مبلغ صد هزار تومان به باشگاه ملوان فروخته ایم و می توانید از محمود رمضانی رییس هیئت فوتبال بندرانزلی صحت این موضوع را جویا شوید.

 

 

سرپرست سابق تیم فوتبال ساحلی ملوان افزود: بهمن صالح نیا، نصرت ایراندوست و محمود پیشگاه هادیان شاهد هستند که ما با آقای امجدی مذاکرات مثبتی داشتیم و تقاضای ایشان برای انتقال مالکیت زمین فوتبال ساحلی بشمن به باشگاه ملوان را نیز پذیرفتیم اما متاسفانه همه مذاکرات نادیده گرفته شد و آقایان گفتند نمی خواهیم تیم داشته باشیم.

 

 

بلوکباشی در پایان گفت: ما به درخواست ناخدا غلامی جلسات تست را برگزار کردیم اما هیچ حمایتی از ما صورت نگرفت.

 

 

به گزارش انزلی کلاب عصر روز دوشنبه روابط عمومی باشگاه ملوان با اعلام اینکه سهمیه تیم فوتبال ساحلی را به برادران بلوکباشی واگذار می کنند از راه اندازی تیم فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات لیگ گیلان خبر داد.

 

منبع : انزلی کلاب