امجدی :با احترام کامل از دوستان خواهش کردیم تا مسئولیت باشگاه قوی سپید را خودشان بر عهده گیرند   سید […]

امجدی :با احترام کامل از دوستان خواهش کردیم تا مسئولیت باشگاه قوی سپید را خودشان بر عهده گیرند

 

سید مهدی امجدی معاون اقتصادی باشگاه ملوان در مورد حضور تیم فوتبال ساحلی ملوان در لیگ استان گیلان گفت :

 

 

تیم فوتبال ساحلی که در لیگ برتر سال گذشته شرکت کرده بود متعلق به باشگاه قوی سپید بود . و در فصل گذشته بر اساس بند پنجم تفاهمات صورت پذیرفته , بنا بر نیاز به حمایت از تیم فوتبال ساحلی قوی سپید – باشگاه ملوان به عنوان حامی تیم در مسابقات فوتبال ساحلی اقدام نماید و بنا بر بند ششم قید گردیده است که هزینه تنها یک فصل را باشگاه ملوان بر عهده گرفته و در فصلهای آتی طبق توافق انجام پذیرد .

 

بر همین اساس باشگاه قوی سپید به مدت یکسال با نام ملوان بندرانزلی در لیگ برتر حضور پیدا کرد اما هیچگونه نقل و انتقالی در مورد مالکیت باشگاه قوی سپید به باشگاه ملوان انجام نپذیرفت .

 

و باشگاه قوی سپید به مدت یک سال به صورت امانی با هزینه های باشگاه ملوان در لیگ برتر شرکت نمود . اما بعد از اتفاقات رخ داده در دیدار ما قبل پایانی بین تیمهای ملوان و دریانوردان بوشهر وضعیت تیم فوتبال ساحلی در بلاتکلیفی قرار داشت .

 

اما در فصل جاری با توجه به نظارت دقیق سازمان بازرسی کل کشور بر روی اسناد مالی باشگاههای لیگ برتری  ما نمی توانیم برای تیمی هزینه کنیم که  مالکیت آن را در اختیار باشگاه ملوان نمی باشد .وبا نام دیگری در دفترخانه اسناد رسمی کشور به ثبت رسیده است .

 

واز آنجایی که باشگاه قوی سپید متعلق به باشگاه ملوان نبوده و نمی باشد به همین دلیل پس از جلسات متعدد و مذاکرات صورت گرفته تصمیم گرفتیم تا با تاسیس یک تیم مستقل با نام باشگاه ملوان از سال آینده در مسابقات لیگ استانی شرکت کنیم .و مکاتبات اولیه با هیئت فوتبال استان گیلان جناب آقای الماسخاله و هیئت فوتبال انزلی انجام پذیرفته است . ضمن اینکه جا دارد از زحمات کلیه عزیزان و مسئولینی که در فصل گذشته برای این زحمت کشیده اند صمیمانه تشکر وقدر دانی نمائیم و برایشان آرزوی موفقیت داریم .

 

به هرشکل  مسائلی که در مورد انتقال مالکیت زمین فوتبال محلی بشمن به باشگاه ملوان مطرح می شود از جمله موارد پیشنهادی از سوی خود دوستان محترم بود که به طور کامل غیر ممکن می باشد و ما هیچ نظر و علاقه خاصی در این مورد نداشته ونداریم واین موضوع از سوی خود دوستان مطرح شد و پس از بررسیهای انجام پذیرفته و جلسات متعدد با مسئولین زیربط خود این دوستان به این نتیجه رسیدند که این امر امکان پذیر نیست .

 

اما در مورد انحلال تیم فوتبال ساحلی باید به عرض برسانم اصلا و ابدا مالکیت باشگاه متعلق به باشگاه ملوان نبوده ونیست که ما بخواهیم در مورد آن چنین تصمیمی اتخاذ نمائیم .

 

ما فقط پس از مذاکرات فی مابین بین مسئولین دو باشگاه و با توجه به پیشنهادات مطرح شده مبنی بر هزینه های یک تیم فوتبال ساحلی در لیگ برتر ومیزان تمکن مالی مالکین باشگاه قوی سپید و میزان علاقمندی این عزیزان برای حضور در مسابقات لیگ برتر با احترام کامل از دوستان خواهش کردیم تا مسئولیت باشگاه قوی سپید را خودشان بر عهده گیرند .

 

امجدی در پایان گفت  : اقدامات اولیه برای جذب سرمربی و بازیکن برای حضور در فصل آینده لیگ استان انجام پذیرفته و بیشترین هدفمان از تشکیل یک باشگاه مستقل این است که باشگاه ملوان بتواند با یک برنامه ریزی مدون و راه اندازی تیمهای پایه  ,زیر ساختهای این رشته پرطرفدار را راه اندازی نماید .ضمن اینکه در شان باشگاه ملوان نمی باشد که با نام یک باشگاه دیگر در مسابقات رسمی کشور شرکت نماید

 

منبع : سایت رسمی باشگاه ملوان بندر انزلی